صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

چهارمین دوره رقابتهای بسکتبال 3در3 دانشجویان آسیا-مالزی

چهارمین دوره رقابتهای بسکتبال 3در3 دانشجویان آسیا-مالزی

حضور ایران با چهار نماینده /اولین حضور بانوان بسکتبالیست دانشجو

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، چهارمین دوره رقابتهای بسکتبال 3 در 3 دانشجویان آسیا در کشور مالزی برگزار می شود ، به همین منظور چهار تیم دختر و پسر شامل دو تیم دانشگاه تهران و پیام نور در بخش پسران و برای اولین بار در بخش دختران دو تیم از دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور به نمایندگی از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در این رقابتها شرکت خواهند کرد.

 

بنا براین گزارش ترکیب تیمهای شرکت کننده در این رقابتها به شرح زیر می باشد.

در بخش پسران :

تیم دانشگاه تهران با چهار ورزشکار حنیف محمدی ، محسن حقانی ، مجید رحیمیان و امیر حسین آذری به مربیگری محمد سیستانی و سرپرستی علی حبیب الهی در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

تیم دانشگاه پیام نور  با ترکیب ابراهیم بیگی هرچگانی، شایان پورکاوه، محسن عابدی ، رضا زارعی و به مربیگری محمد رضا اسلامی و سرپرستی دکتر محمد عظیم نژاد عازم این رقابتها خواهند شد.

در بخش دختران :

تیم دانشگاه پیام نور  با ترکیب ناهیده اسدی، ریحانه برزگری ، الناز سیاهی و ماریا مرزبان به مربیگری خانم افسانه حسن نایبی وسرپرستی نسرین شاه محمدیان در این رقابتها شرکت خواهند کرد.

تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ترکیب کیمیا یزدیان طهرانی ، مهسا تقی زاده ، فائزه شهریاری و شیدا شجاعی و مربیگری نیکا بیکلیکلی و سرپرستی مرضیه ابوذر لطف در این رقابتها حضور خواهند داشت.

تیم های دختران و پسران دانشگاه پیام نور ظهر امروز تهران را به مقصد مالزی ترک خواهند کرد و تیمهای دانشگاه تهران و آزاد اسلامی فردا عازم این رقابتها خواهند شد.

لازم به ذکر است تیم های برتر این مسابقات  جواز حضور در رقابتهای لیگ جهانی بسکتبال 3 در 3  دانشجویان جهان را به دست خواهند آورد.

چهارمین دوره رقابتهای بسکتبال 3 در 3 دانشجویان آسیا 20 الی 23 تیرماه سال جاری در کشور مالزی شهر کوالامپور برگزار می شود.

 

Previous Article دومین دوره مسابقات ووشو دانشجویان جهان-ماکائو
Next Article تيم پاور لیفتینگ دانشگاه پیام نور به منظور شركت در رقابت‌هاي قهرماني دانشجويان جهان شب گذشته تهران را به مقصد جمهوری چک ترك کرد .
چاپ
299 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

 

گالری عکس

10

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi