صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

ویژه اعضای نهضت داوطلبی پژوهشگاه تربیت‌بدنی؛

ویژه اعضای نهضت داوطلبی پژوهشگاه تربیت‌بدنی؛

کارگاه آموزشی مدیریت داوطلبان در رویدادهای ورزش دانشگاهی برگزار شد

دومین کارگاه آموزشی برای آماده‌سازی و آموزش نیروهای نهضت داوطلبی پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی با عنوان کارگاه «مدیریت داوطلبان در رویدادهای ورزش دانشگاهی»به صورت آنلاین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، این کارگاه به میزبانی پژوهشگاه تربیت‌بدنی و با مشارکت و همکاری فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و اداره کل تربیت‌بدنی سازمان امور دانشجویان، با هدف تأکید براهمیت حضورداوطلبان در برگزاری رویدادهای ورزشی و آموزش اصول مدیریت علمی نیروهای داوطلب با توجه به ماهیت منحصر به فرد آنها، برگزار شد.

 دکتر مرجان صفاری نایب رئیس فدراسیون،دکتر صالح رفیعی عضو هیأت علمی و مسئول نهضت دواطلبی پژوهشگاه، خانم مهدیه سراجی سفیر فیزو در کشور ایران و تعدادی از همکاران داوطلب در سالن کنفرانس پژوهشگاه حضور داشتند و سایر دواطلبان نیز به صورت آنلاین در این کارگاه شرکت کردند.

در این کارگاه 2 ساعته، خانم سراجی «مدرس کارگاه» در زمینه آشنایی با مفاهیم داوطلبی شامل انگیزه‌ها، موانع و ویژگی‌های داوطلبان در رویدادهای ورزشی، فرآیند داوطلبی و مدیریت داوطلبان، معرفی ملاحظات ویژه مدیریت داوطلبان در رویدادهای ورزشی مختلف، آشنایی با اصول تدوین برنامه مدیریت داوطلبان در رویدادهای ورزشی به صورت عملی (در 5 بخش برنامه‌ریزی، جذب، انتخاب و به‌کارگیری، آموزش و انگیزش) و معرفی برنامه‌های توسعه حرکت داوطلبی در ورزش دانشگاهی در سطح ملی و بین‌المللی، مطالب مربوطه را برای داوطلبان شرح و آموزش داد.

درادامه دکتر صفاری نیز در برخی مباحث، توضیحاتی تکمیلی را زمینه امور داوطلبان ارائه داد.

گفتنی است، اولین کارگاه آموزشی برای آماده‌سازی نیروهای نهضت داوطلبی پژوهشگاه تربیت‌بدنی نیز با عنوان آشنایی با ساختار و رویدادهای فدراسیون بین‌المللی ورزش دانشگاهی (فیزو) به صورت آنلاین برگزار شد.

Previous Article پایان اولین مرحله اردوی انتخابی تیم فوتبال منتخب دانشجویان وزارت علوم
Next Article دوره آکادمی رهبران داوطلبی ورزش دانشگاهی برگزار شد
چاپ
1114 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

گالری عکس

5

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi