اخبار و اطلاعیه های هیئت استان یزد

پایان جشنواره مسابقات ورزشی انفرادی دانشجویان دختر استان یزد

پایان جشنواره مسابقات ورزشی انفرادی دانشجویان دختر استان یزد

نویسنده: مدیر روابط عمومی/جمعه 18 اسفند 1396/دسته بندی ها: ورزش دانشگاهی, آرشيو, هیئت های استانی, یزد

به این مطلب امتیاز دهید:
3/0

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی؛ رقابتهای جشنواره مسابقات ورزشی انفرادی ویژه دانشجویان دختر استان یزد گرامیداشت آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.

بنا براین گزارش در این رقابتها که در رشته های در تنيس روي ميز ، تيراندازي باتفنگ بادي ، دوميداني ، شطرنج و شنا برگزار شد در پایان نتایج زیر به دست آمد .

مسابقات شنا :

50متر قورباغه: مقام اول:غزل روستا دانشگاه حضرت رقیه ، مقام دوم:زهرا السادات نجفی دانشگاه علم و هنر، مقام سوم:زهرا محمد سامانی دانشگاه حضرت رقیه

50متر پروانه : مقام اول:مهشاد واسعی دانشگاه آزاد اسلامی یزد، مقام دوم:دنیا ستوده نیا دانشگاه ازاد اسلامی یزد (دانشکده سما)، مقام سوم:الهه فتاحی دانشگاه آزاد  یزد

 50 متر کرال پشت : مقام اول:مهسا ابویی دانشگاه ازاد اسلامی یزد، مقام دوم:فاطمه برزگر  دانشکده سما، مقام سوم:لیلا آقاسی دانشکده حضرت رقیه

50متر کرال سینه: مقام اول: مهشاد واسعی دانشگاه ازاد اسلامی یزد، مقام دوم:زهرا السادات نجفی دانشگاه علم و هنر،

مقام سوم : لیلا اقاسی دانشگاه حضرت رقیه

 مسابقات دو  و میدانی :

پرش طول: مقام اول:یاسمن معاون دانشکاه علمی کاربردی، مقام دوم:هستی معین  دانشگاه حضرت رقیه، مقام سوم :  فاطمه امراللهی دانشگاه رقیه

پرش ارتفاع : مقام اول:مریم حبیبی دانشگاه رقیه ، مقام دوم:فاطمه ایت اللهی دانشگاه رقیه ،مقام سوم مشترک : مرجان توکلی دانشکده فنی سما و الهام زارع دانشگاه علوم پزشکی

دو100 متر: مقام اول:یاسمن معاون دانشگاه علمی کاربردی ، مقام دوم : هستی معین دانشگاه رقیه ،مقام سوم: فاطمه امراللهی دانشکاه رقیه

دو800متر: مقام اول:بتول دهقانی دانشگاه علمی کاربردی، مقام دوم: نجمه بوشهری زاده دانشگاه رقیه، مقام سوم: مریم حبیبی دانشگاه رقیه

پرتاب دیسک: مقام اول: نگار جمشیدی دانشگاه رقیه، مقام دوم: فاطمه رفاهی مقدم دانشکده  فنی سما،مقام سوم: فاطمه ایت اللهی دانشگاه رقیه

پرتاب وزنه : مقام اول:فاطمه رفاهی مقدم دانشکده فنی سما،مقام دوم: زهرا جعفری دانشکده فنی سما ،مقام سوم : بتول دهقانی دانشگاه علمی کاربردی

مسابقات تفنگ بادی:

 فرزانه حاجی حسینی از دانشگاه علوم پزشکی  به مقام اول ، ضحی دری از دانشگاه علوم پزشکی  به مقام دوم  و فرزانه مستقل چی از دانشگاه فنی حرفه ای به مقام سوم این رقابت ها دست یافتند.

مسابقات تپانچه بادی :

مقام اول:زهره صادقی از دانشگاه ازاد یزد، مقام دوم:مائده دهقانی از دانشگاه پیام نور، مقام سوم:شیما رضا بنده لو از دانشگاه علوم پزشکی

مسابقات شطرنج  :

مقام اول:مهتاب واسع زاده از دانشگاه ازاد اسلامی یزد، مقام دوم:هستی معین از دانشگاه فنی حرفه ای، مقام سوم :مهناز فلاح از دانشگاه فرهنگیان

مسابقات تنیس روی میز :

مقام اول: فرناز اتشبند از دانشگاه علم وهنر، مقام دوم:مهدیه جی علیخانی از دانشگاه علوم پزشکی، مقام سوم مشترک:فاطمه کریمی از دانشگاه علم وهنر و فاطمه اسدس نسب از دانشگاه یزد

لازم به ذکر است در پایان به نفرات برتر حكم و مدال و جوایز نقدی اهدا شد . 

چاپ

تعداد مشاهده (5132)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

معرفی هیئت استان یزد

رئیس هئیت: امید ستوده نیا

دبیر هئیت

 

تاریخ برگزاری انتخابات

 

محل دبیرخانه

یزد

تلفن تماس

09133570358

فکس

 

ایمیل

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi