اخبار و اطلاعیه های هیئت استان یزد

مجمع عمومی هیات ورزشهای دانشگاهی استان یزد برگزار شد؛

مجمع عمومی هیات ورزشهای دانشگاهی استان یزد برگزار شد؛

دهخدا: تجربه برگزاری اولین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه‌ها در یزد کاری نو و ارزشمند است

نویسنده: مدیر روابط عمومی/جمعه 03 دی 1395/دسته بندی ها: ورزش دانشگاهی, آرشيو, ويژه, هیئت های استانی, یزد

به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشجویی کشور که در مجمع عمومی هیات ورزشهای دانشگاهی استان یزد حاضر بود ، گفت: برگزاری المپیاد دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در یزد که برای نخستین بار در کشور برگزار شد نمونه یک کار گروهی و همدلی بین دانشگاه‌هاست.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، با حضور دکتر محمدرضا دهخدا رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی مجمع عمومی هیأت ورزشهای ددانشگاهی استان یزد برگزار شد . در این مجمع دهخدا ضمن تشکر از مدیران تربیت بدنی دانشگاهها و مراکز آموز عالی استان یزد اظهار کرد: از موقع افتتاح فدراسیون ورزشهای دانشگاهی انجام چنین برنامه ای در استانها صورت نگرفته است و تبریک عرض می کنم خدمت مدیران تربیت بدنی دانشگاههای استان یزد که جلوتر از مرکز و سایر استانها نسبت به انجام چنین رویداد بزرگ و ارزشمندی اقدام نمودند و انجام یک کار تیمی و گروهی و بین دانشگاهی را به خوبی و با بهترین شکل ممکن به پایان رساندند و این می تواند یک الگو برای خود فدراسیون و همچنین سایر استانها باشد و ما از تجارب و اطلاعات کسب شده در این اولین المپیاد به نحو مطلوبی استفاده خواهیم کرد.

دهخدا با اشاره به تغییراتی در اساسنامه فدراسیون ورزشهای دانشجویی گفت: اساسنامه موجود در حال تغییراتی است که این تغییرات می تواند پیامدهای مثبت و فراگیری برای ورزش دانشگاهی کشور داشته باشد .

رئیس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی خواستار عدم برگزاری مسابقات موازی توسط دانشگاههای سراسر کشور شد و گفت: ما شاهدیم دانشگاههای سراسری ،آزاد اسلامی، پیام نور،علمی کاربردی و علوم پزشکی و سایر دانشگاهها در بسیاری از ایام با انجام مسابقات سراسری نسبت به انجام کار موازی اقدام می کنند اگر امکانات و پتانسیل ها تجمیع شود میتوان از دل این مسابقات میتوان با شناخت استعدادهای فراوان تیم های بسیار خوبی به مسابقات بین المللی اعزام کرد و در نتیجه دستاوردهای بسیار مناسبی برای کشور و جامعه در بخش ورزش و تندرستی اتفاق خواهد افتاد.

در ابتدای جلسه امید ستوده نیا ضمن تشکر از همکاری و همیاری مدیران تربیت بدنی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان یزد در برگزاری نخستین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان یزد که با حضور دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه یزد، دانشگاه پیام نور، دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه جامع علمی و کاربردی، دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی، دانشگاه علم و هنر و آموزشگاه حضرت رقیه (س) ویژه خواهران برگزار شد آن را سرآغاز یک رویداد و روایتگر یک پروژه موفق در همکاری و همدلی و مرافقت بیان کرد.

در ادامه جلسه نیز خزانه دار هیات ورزشی دانشجویان یزد گزارش خود را ارائه کرد و در نهایت برخی از مدیران تربیت بدنی بخشها نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمودند.

ادای احترام رئیس فدراسیون ورزشهای دانشگاهی به سومین شهید محراب

محمدرضا دهخدا؛ رئیس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی در حاشیه برگزاری مجمع عمومی هیات های ورزشی دانشجویان استان یزد با حضور بر مزار سومین شهید محراب حضرت آیت الله صدوقی(ره) به مقام والای ایشان ادای احترام کرد.


چاپ

تعداد مشاهده (4069)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

معرفی هیئت استان یزد

رئیس هئیت: امید ستوده نیا

دبیر هئیت

 

تاریخ برگزاری انتخابات

 

محل دبیرخانه

یزد

تلفن تماس

09133570358

فکس

 

ایمیل

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi