اخبار و اطلاعیه های هیئت استان یزد

قهرمانان 5 رشته اولین المپیاد ورزشی دانشجویان استان یزد معرفی شدند

قهرمانان 5 رشته اولین المپیاد ورزشی دانشجویان استان یزد معرفی شدند

قهرمانان 5 رشته ورزشی نخستین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان مشخص شدند.

نویسنده: مدیر روابط عمومی/شنبه 27 آذر 1395/دسته بندی ها: ورزش دانشگاهی, آرشيو, هیئت های استانی, یزد

به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، اولین دوره مسابقات المپیاد دانشجویان در استان یزد در 10 رشته ورزشی با حضور تیم های دانشگاه یزد،دانشگاه آزاد، دانشگاه حضرت رقیه(س)، دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه پیام نور،دانشگاه علوم پزشکی ودانشگاه جامع علمی کاربردی در حال برگزاری است در3 رشته کاراته ، شنا و دو ومیدانی دختران و 4 رشته کاراته ، تکواندو ، ووشو و دو ومیدانی پسران قهرمانان خود را شناختند.

نتایج مسابقات کاراته خواهران:

وزن55- کیلو گرم: مقام اول: نگارحسینی دانشگاه آزاد ، مقام دوم: سمیرایزدانی دانشگاه آزاد، مقام سوم: فرشته فلاح دانشگاه یزد

وزن55+ کیلو گرم:  مقام اول : سیده صدف موسوی دانشگاه یزد ، مقام دوم: ستاره میرشمسی دانشگاه علوم پزشکی ، مقام سوم: مهدیه لوک زاده پیام نور

نتایج مسابقات شنا دختران :

در ماده 50 متر پروانه: 1- فاطمه السادات صفوی مقدم دانشگاه یزد، 2- حانیه صادقیان از دانشگاه علوم پزشکی ،3- کوثر کتولی از دانشگاه یزد

در ماده 50 متر کرال پشت : 1- ناز آفرین حسن پور، 2- کوثر متولی،3- فاطمه السادات صفوی مقدم  هر سه از دانشگاه یزد

در ماده 50 کرال سینه آزاد : 1- ناز آفرین حسن پور، 2- کوثر متولی، 3- فاطمه السادات صفوی مقدم  هر سه از دانشگاه یزد

در ماده قورباغه : 1- ناز آفرین حسن پور، 2- الهام شاه محمدی هر دو از دانشگاه یزد ،3- حانیه صادقیان از دانشگاه علوم پزشکی

نتایج کاراته برادران.

وزن61- کیلو گرم: مقام اول:سیدحمیدهاشمی علمی کاربردی ، مقام دوم:حمیدرضاپویافر دانشگاه یزد ، مقام سوم:علی رجبی علوم پزشکی

وزن75- کیلو گرم: مقام اول: علی روستایی علمی کاربردی ، مقام دوم: امیرحسین دهقان علوم پزشکی ، مقام سوم: حسن شریفی دانشگاه یزد

وزن75+ کیلو گرم: مقام اول: عباس علی ترکی علوم پزشکی ، مقام دوم: محمدسجادزارع بیدکی دانشگاه یزد ، مقام سوم: رسول شمسی دانشگاه یزد

نتایج مسابقات تکواندو پسران:

وزن63- کیلو گرم: مقام اول: علی صابری علوم پزشکی ، مقام دوم: حسام آقایی علوم پزشکی ،مقام سوم: مرتضی خاکی نژاد فرهنگیان

وزن74- کیلو گرم: مقام اول: میثم شاطری علم وهنر ، مقام دوم: مجتبی مهربانی دانشگاه آزاد ، مقام سوم: محمدرضاشفیع نادری دانشگاه آزاد

نتایج مسابقات ووشوپسران :

وزن75- کیلو گرم: مقام اول: محمدحسن صادقیان علمی کاربردی ، مقام دوم: سیدسعید دهقان علمی کاربردی ، مقام سوم: داوودفصیحی شهیدبهشتی اردکان

وزن80- کیلو گرم : مقام اول: عمادشاه ولی علمی کاربردی ، مقام دوم: علیرضاعسکرزاده شاهی علمی کاربردی ،مقام سوم: محسن دهقان منشادی علمی کاربردی

معرفی نفرات برترمسابقات دوومیدانی :

مسابقات دوومیدانی در دو بخش خواهران و برادران درماده های 100متر،200متر،400متر،پرتاب وزنه، پرش طول و دو 1500 متر درگروه برادران به صورت شرکت آزاد دوندگان برگزار شد که 38 دونده پسر و41 دونده دختر در این مسابقات به رقابت پرداختند.

در پایان رقابت ها نتایج به شرح ذیل اعلام شد:

در گروه دختران:

دو100 متر: صفیه دستجردی از علمی کاربردی مقام اول ، مائده منتظری از حضرت رقیه (س) مقام دوم ،  فرنوش فرخ نژاد از علمی کاربردی مقام سوم

دو 200 متر: صفیه دستجردی از علمی کاربردی مقام اول ،  هستی معین خیاط از حضرت رقیه (س) مقام دوم ،  مائده منتظری از حضرت رقیه (س) مقام سوم

دو 400 متر :  صفیه دستجردی از علمی کاربردی مقام اول ،  هستی معین خیاط از حضرت رقیه (س) مقام دوم ،  فاطمه منتظری از علمی کاربردی مقام سوم

پرتاب وزنه : زینب السادات دهقان از علوم پزشکی مقام اول ،  صفیه دستجردی از علمی کاربردی مقام دوم ،  راضیه عسگری از علوم پزشکی مقام سوم

پرش طول :  مائده منتظری از حضرت رقیه (س) مقام اول ،  هانیه مرشدی از حضرت رقیه (س) مقام دوم ، راضیه عسگری از علوم پزشکی مقام سوم

در بخش پسران:

دو 100 متر:  حسین محمدی از دانشگاه یزد مقام اول ، محمد رضا بذرافشان از دانشگاه یزد مقام دوم ، محمدمهدی جدیدی از دانشگاه یزد مقام سوم

دو 200 متر : حسین محمدی از دانشگاه یزد مقام اول ، محمد مهدی جدیدی ومحمد رضا بذرافشان هر دو از دانشگاه یزد مقام دوم مشترک

دو 400 متر : عباس رمضانی از دانشگاه یزد مقام اول ،  محمد امین زعیم حسینی از دانشگاه آزاد مقام دوم ،صادق منصوری از دانشگاه آزاد مقام سوم

دو 1500 متر: حامد خادمی از علمی کاربردی مقام اول ، محمد خسروانیان از دانشگاه یزد مقام دوم ، فرهاد جلالی از دانشگاه یزد مقام سوم

پرتاب وزنه: محمد امین آخوند زاده از دانشگاه آزاد مقام اول ،  محمد شمسی از دانشگاه یزد مقام دوم ، سیاوش وثوقی از علوم پزشکی مقام سوم

پرش طول:  محمد مهدی جدیدی از دانشگاه یزد مقام اول ،  محمدرضا بدر افشان از دانشگاه یزد مقام دوم ،  عباس باغی از دانشگاه آزاد مقام سوم

لازم به ذکر است نخستین المپیاد ورزش های دانشجویی استان یزد در دو بخش دختران و پسران در ده رشته ورزشی، فوتسال،کشتی فرنگی و آزاد (پسران) و دو و میدانی، والیبال، شنا، ورزش‌های رزمی، شطرنج، بدمینتون و تنیس روی میز(پسران و دختران) از 16 تا 30 آذر برگزار خواهد شد.

چاپ

تعداد مشاهده (2466)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

معرفی هیئت استان یزد

رئیس هئیت: امید ستوده نیا

دبیر هئیت

 

تاریخ برگزاری انتخابات

 

محل دبیرخانه

یزد

تلفن تماس

09133570358

فکس

 

ایمیل

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

 

 

 


 

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi