اخبار و اطلاعیه های هیئت استان گیلان

انتخابات هيأت‌هاي ورزشي استاني؛

انتخابات هيأت‌هاي ورزشي استاني؛

قدرتی رئيس هيأت ورزش‌هاي دانشگاهي کرمانشاه شد

نویسنده: مدیر روابط عمومی/شنبه 27 بهمن 1397/دسته بندی ها: ورزش دانشگاهی, آرشيو, ويژه, هیئت های استانی, کرمانشاه

به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ملي ورزش‌هاي دانشگاهي ، در اين انتخابات كه به ریاست دکتر دهخدا رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و با حضور سیدی معاون اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه و نمايندگان دانشگاه‌هاي مراكز آموزش عالي استان از دانشگاه‌ آزاد اسلامي، وزارت علوم ، پيام نور، جامع علمي- كاربردي، دانشگاه علوم پزشكي در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد. در پايان انتخابات کامران قدرتی مديركل تربيت بدني دانشگاه آزاد با کسب 7 رای به عنوان رئيس هأت ورزشي دانشگاه‌هاي استان به مدت چهار سال انتخاب شد.

دکتر دهخدا در ابتدای این جلسه ، هیأت‌های استانی ورزش‌های دانشگاهی را قهرمان‌ترین و علمی‌ترین هیأت‌ها دانست و اظهار داشت: عزم فدراسیون ملّی ورزش‌های دانشگاهی بر این است که دانشگاه‌ها به صورت مستقل در مسابقات بین‌المللی شرکت کنند کما اینکه فضای خوبی ایجاد شده و شاهد حضور فعال دانشگاه‌ها در مسابقات بین‌المللی هستیم.

 وی مشارکت بانوان در اعزام‌ها و امور مدیریتی را از دیگر محورهای جدّی فدراسیون ملّی ورزش‌های دانشگاهی عنوان کرد و افزود: در حال حاضر شاهد فعالیت گسترده هیأت‌ها هستیم و حتی هیأت‌های استانی در بحث اعزام‌ها، جلوتر از فدراسیون حرکت کردند.

دکتر دهخدا هیأت‌های استانی را بازوان توانمند فدراسیون دانست و گفت: ما بشدت به کمک هیأت‌‌های استانی برای پیشبرد اهداف فدراسیون نیازمندیم.

 وی با تشکر از دکتر همایون عباسی رئیس دوره سوم هیأت ورزش‌های دانشگاهی استان کرمانشاه، ظرفیت‌های ورزشی دانشگاه رازی را بسیار مطلوب ارزیابی کرد.

وی ادامه داد: دانشگاه رازی با توجه به برخورداری از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی و امکان تحصیل دانشجویان در مقاطع کارشناسی، ارشد و دکترا، وجود امکانات بسیار خوب ورزشی و مجموعه‌های در حال احداث، می‌تواند نقش زیادی در توسعه ورزش قهرمانی داشته باشد.

در این انتخابات سه کاندیدا از دانشگاه های آزاد اسلامی ، رازی کرمانشاه و علوم پزشکی حضور داشتند ،که با انصراف بشی پور نماینده علوم پزشکی رای گیری با دو کاندیدا برگزار و کامران قدراتی مدیر تربیت بدنی دانشگاه آزاد با کسب 7 رای رئیس هیات شد و شهریار عباسیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه رازی کرمانشاه 5 رای کسب کرد.

لازم به ذكر است پیش از این دکتر همایون عباسی سرپرست هیات بود.

 

چاپ

تعداد مشاهده (1732)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

معرفی هیئت استان گیلان

رئیس هئیت: دکتر علی شمسی

دبیر هئیت

 

تاریخ برگزاری انتخابات

 

محل دبیرخانه

رشت

تلفن :

فکس:

 

همراه

09119312443

ایمیل

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi