خراسان رضوی

وضعیت آب و هوای تهران

اخبار و اطلاعیه های هیئت استان خراسان رضوی

با حضور استاندار خراسان رضوی اختتامیه نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان شبکه جامع دانشگاه های استان برگزار شد.

با حضور استاندار خراسان رضوی اختتامیه نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان شبکه جامع دانشگاه های استان برگزار شد.

نویسنده: مدیر روابط عمومی/يکشنبه 02 اسفند 1394/دسته بندی ها: ورزش دانشگاهی, آرشيو, ويژه, هیئت های استانی, خراسان رضوی

به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی دکتر کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و رئیس شبکه جامع دانشگاه های استان خراسان رضوی در این مراسم با اشاره به برگزاری موفق این جشنواره گفت: دانشجویان دانشگاه های مختلف استان همزیستی و همگرایی مسالمت آمیز را جایگزین رقابت های ناسالم کرده و از این فرصت برای همگرایی بیشتر استفاده کرده اند.

وی با بیان اینکه دانشگاه ها از همه توان خود برای برگزاری این جشنواره استفاده کرده اند، اظهار کرد: بیش از 10 دانشگاه برتر استان در این جشنواره گرد هم جمع شده و در جهت پربارتر شدن فعالیت های فرهنگی و ورزشی استان فعالیت می کنند.

دکتر کافی با بیان اینکه دانشجویان هدف های شبکه را جامه عمل پوشانده اند، یادآور شد: سرزمین خراسان بزرگ، مهد پهلوانان و ورزشکارانی است که نسل جدید باید دنباله رو این بزرگان باشد.

وی با اشاره برکت وجود بارگاه امام هشتم در این استان خاطرنشان کرد: استان خراسان رضوی در همه حوزه ها، خصوصا ورزشی سرآمد استان های کشور است.

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد شبکه جامع دانشگاه های استان را در مراحل اولیه خود دانست و ابراز امیدواری کرد با عضویت دیگر دانشگاه های استان همزیستی و هماهنگی بین دانشگاه های استان افزایش یابد.

همچنین علی رضا رشیدیان  استاندار خراسان رضوی در این مراسم با بیان اینکه یکی از سیاست های اصلی دولت یازدهم بهره گیری ازظرفیت دانشگاه ها برای ارتقا شاخص های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در جامعه است، گفت: در همین راستا برای نخستین بار یک دوره مسابقات ورزشی-فرهنگی در شبکه جامع دانشگاه های خراسان رضوی برگزار شد.

وی ابراز امیدواری کرد: با شناسایی نیازهای دانشجویان، تامین امکانات مورد نیاز و تجهیز اماکن ورزشی دانشگاه ها؛ استان بیش از پیش علاوه بر درخشش در حوزه های علمی جایگاه ورزشی خود را ارتقا دهد.

همچنین در این مراسم از استاندار خراسان رضوی به دلیل اهتمام ویژه در برگزاری این رویداد مهم ورزشی در شبکه دانشگاهی استان توسط ستاد اجرایی جشنواره با اهدا مدال طلای این دور از مسابقات قدردانی شد.

 

 

چاپ

تعداد مشاهده (2560)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

معرفی هیئت استان خراسان رضوی

 

رئیس هئیت: دکتر حمید رضا طاهری

دبیر هئیت:

دکتر محمد علی سردار 

 اعضاء :

 دکتر پیمانی زاد ،

دکتر معرفتی

تاریخ برگزاری انتخابات

 

محل دبیرخانه

دانشگاه فردوسی مشهد 

تلفن تماس

09153179331 

فکس

۰۵۱۱-۸۸۰۳۵۵۰

ایمیل

 

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi