خراسان جنوبی

اخبار و اطلاعیه های هیئت استان خراسان جنوبی

به میزبانی دانشگاه بیرجند؛

به میزبانی دانشگاه بیرجند؛

گردهمایی هیأت ورزشهای دانشگاهی خراسان جنوبی برگزار شد

نویسنده: مدیر روابط عمومی/سه شنبه 13 آذر 1397/دسته بندی ها: ورزش دانشگاهی, آرشيو, ويژه, هیئت های استانی, خراسان جنوبی

به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به نقل از سایت دانشگاه بیرجند ، جلسه گردهمایی هیأت ورزشهای دانشگاهی خراسان جنوبی روز گذشته با حضور دکتر احمد خامسان رئیس دانشگاه بیرجند، مهران سرپرست مدیرکل ورزش و جوانان و سعید ایل بیگی رئیس هیأت ورزش های دانشگاهی و جمعی از مسئولان تربیت بدنی دانشگاه های خراسان جنوبی در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه بیرجند برگزار شد.

رئیس دانشگاه بیرجند با اشاره به دو برابر شدن اعتبارات در بخش تربیت بدنی، فرهنگی و مرکز مشاوره این دانشگاه گفت: وظیفه دانشگاه تولید علم، تربیت نیروی انسانی متعهد و حل مشکلات جامعه است و تمام کارهایی که در دانشگاه انجام می شود جهت رسیدن به هدف اصلی دانشگاه است.

دکتر خامسان علاقه دانشجویان به ورزش را ستودنی توصیف و ابراز کرد: در این راستا از هیچ کمکی به دانشجویان فروگذار نخواهیم کرد.

وی ایجاد محور ورزش و سلامت در حاشیه بلوار دانشگاه با همکاری استانداری، اداره کل ورزش و جوانان و مؤسسات آموزش عالی این مسیر تأکید کرد.

دکتر سعید ایل بیگی رئیس هیأت ورزشهای دانشگاهی توسعه ورزش، ایجاد شادابی، نشاط و دلگرمی در دانشجویان را از اهداف هیأت برشمرد و تأکید کرد: نگاه این هیأت به توسعه همه جانبه ورزش همه جانبه در دانشگاه های استان است و این هیأت می تواند با پتانسیل بسیار قوی به تیم های ورزشی و ورزش استان کمک کند.

رئیس هیأت ورزش های دانشگاهی از برگزاری المپیاد ورزشهای دانشگاهی خبر داد و گفت: راهکارهای تعامل و همکاری هیأت ورزشهای دانشگاهی و اداره کل ورزش و جوانان در این جلسات مورد بررسی قرار می گیرد و درخواست تخصیص بودجه توسط اداره کل ورزش و جوانان به این هیأت را مطرح کرد.

مهران سرپرست مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی به فعال شدن المپیاد خانه های ورزش روستایی و تجهیز خانه های ورزش اشاره کرد و اظهار داشت: حق شرکت جهت حضور دستگاه های اجرایی در مسابقات ورزشی برداشته شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان با اشاره به برگزاری المپیاد نخبگان و استعدادهای برتر ورزشی، کمک ویژه به بخش دانشجویی و دانش آموزی و کمک مالی و سخت افزاری به المپیادهای ورزشی و اختصاص فضا و مکان رایگان و مساعدت 10 میلیون تومانی جهت برگزاری این المپیاد را از اقدامات اداره کل ورزش و جوانان استان برشمرد.

 

 

چاپ

تعداد مشاهده (3379)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

معرفی هیئت استان خراسان جنوبی

رئیس هئیت: دکتر ایل بیگی

دبیر هئیت

 

تاریخ برگزاری انتخابات

 

محل دبیرخانه

دانشگاه بیرجند 

تلفن تماس

09151307509 

فکس

 

ایمیل

 

شطرنج دانشجویان آسیا

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

 

اینستاگرام فدراسیون

  

 

 


 

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi