وضعیت آب و هوای تهران

اخبار و اطلاعیه های هیئت استان اردبیل

نتایج رقابتهای تورنمت بین المللی  دانشگاه اتا ترک -ارزروم ترکیه

نتایج رقابتهای تورنمت بین المللی دانشگاه اتا ترک -ارزروم ترکیه

نویسنده: مدیر روابط عمومی/چهارشنبه 15 ارديبهشت 1395/دسته بندی ها: ورزش دانشگاهی, آرشيو, ويژه, آذربایجان غربی, اردبیل

به این مطلب امتیاز دهید:
5/0

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی مسابقات بین المللی ترکیه دانشگاه آتاتورک با  حضور 9 تیم از 5 کشور به میزبانی دانشگاه  آتاتورک در شهر ازروم در دو رشته والیبال و شطرنج برگزار میشود.

بنا براین گزارش در رشته والیبال که با 7 تیم دانشگاه ارومیه، و دانشگاه اردبیل ،دانشگاه پزشکی تفلیس گرجستان ،دانشگاه جمهوری خود مختار نخجوان، دانشگاه دولتی  قفقاز، دانشگاه فنی ارزروم، دانشگاه آتاترك ارزروم در در دوگروه سه و چهارتیمی برگزار میشود ، دانشگاه ارومیه در گروه اول با دو پیروزی مقابل دانشگاه پزشکی تفلیس گرجستان و دانشگاه قفقاز با نتیجه 3 بر صفر به رقابتهای نیمه نهایی راه یافت.

دیگر نماینده کشورمان دانشگاه اردبیل با دو برد مقابل دانشگاه ارزروم و نخجوان و یک شکست مقابل تیم دانشگاه آتاتورک ارزروم و با توجه به هم امتیاز بودن  در گیم شماری نتوانست به مرحله بعد صعود کند.

بدین ترتیب امروز در مرحله نیمه نهایی دانشگاه ارومیه با دانشگاه دولتی جمهوری نخجوان و دانشگاه آتا تورک ارزروم ترکیه با دانشگاه دولتی جمهوری قفقاز برای صعود به مرحله نهایی مقابل همدیگر قرار خواهند گرفت.

 

همچنین در رقابتهای شطرنج که با شرکت 9 تیم دانشگاه ارومیه، دانشگاه اردبیل دو تیم، دانشگاه پزشکی تفلیس گرجستان، دانشگاه دولتی جمهوری نخجوان، دانشگاه قفقاز، دانشگاه آتا ترک ارزروم ترکیه دو تیم و دانشگاه فنی ارزروم ترکیه در حال برگزاری است تا پایان دور پنجم دانشگاه ارومیه با 13 امتیاز در صدر قرار دارد.

 

 

چاپ

تعداد مشاهده (3739)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

معرفی هیئت استان اردبیل

 

رئیس هئیت: نادر پرستار

دبیر هئیت

 

تاریخ برگزاری انتخابات

 

محل دبیرخانه

اردبیل، میدان بسیج 

تلفن تماس

09141521533 

فکس

 

ایمیل

 

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi