آذربایجان غربی

وضعیت آب و هوای تهران

اخبار و اطلاعیه های هیئت استان آذربایجان غربی

نتایج رقابتهای تورنمت بین المللی  دانشگاه اتا ترک -ارزروم ترکیه

نتایج رقابتهای تورنمت بین المللی دانشگاه اتا ترک -ارزروم ترکیه

نویسنده: مدیر روابط عمومی/چهارشنبه 15 ارديبهشت 1395/دسته بندی ها: ورزش دانشگاهی, آرشيو, ويژه, آذربایجان غربی, اردبیل

به این مطلب امتیاز دهید:
5/0

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی مسابقات بین المللی ترکیه دانشگاه آتاتورک با  حضور 9 تیم از 5 کشور به میزبانی دانشگاه  آتاتورک در شهر ازروم در دو رشته والیبال و شطرنج برگزار میشود.

بنا براین گزارش در رشته والیبال که با 7 تیم دانشگاه ارومیه، و دانشگاه اردبیل ،دانشگاه پزشکی تفلیس گرجستان ،دانشگاه جمهوری خود مختار نخجوان، دانشگاه دولتی  قفقاز، دانشگاه فنی ارزروم، دانشگاه آتاترك ارزروم در در دوگروه سه و چهارتیمی برگزار میشود ، دانشگاه ارومیه در گروه اول با دو پیروزی مقابل دانشگاه پزشکی تفلیس گرجستان و دانشگاه قفقاز با نتیجه 3 بر صفر به رقابتهای نیمه نهایی راه یافت.

دیگر نماینده کشورمان دانشگاه اردبیل با دو برد مقابل دانشگاه ارزروم و نخجوان و یک شکست مقابل تیم دانشگاه آتاتورک ارزروم و با توجه به هم امتیاز بودن  در گیم شماری نتوانست به مرحله بعد صعود کند.

بدین ترتیب امروز در مرحله نیمه نهایی دانشگاه ارومیه با دانشگاه دولتی جمهوری نخجوان و دانشگاه آتا تورک ارزروم ترکیه با دانشگاه دولتی جمهوری قفقاز برای صعود به مرحله نهایی مقابل همدیگر قرار خواهند گرفت.

 

همچنین در رقابتهای شطرنج که با شرکت 9 تیم دانشگاه ارومیه، دانشگاه اردبیل دو تیم، دانشگاه پزشکی تفلیس گرجستان، دانشگاه دولتی جمهوری نخجوان، دانشگاه قفقاز، دانشگاه آتا ترک ارزروم ترکیه دو تیم و دانشگاه فنی ارزروم ترکیه در حال برگزاری است تا پایان دور پنجم دانشگاه ارومیه با 13 امتیاز در صدر قرار دارد.

 

 

چاپ

تعداد مشاهده (3740)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

معرفی هیئت استان آذربایجان غربی

 

 

رئیس هئیت: آقای رحیم شریف

دبیر هئیت

 

تاریخ برگزاری انتخابات

 

محل دبیرخانه

ارومیه 

تلفن تماس

09143466670 

فکس

 

ایمیل

 


مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi