آذربایجان غربی

وضعیت آب و هوای تهران

اخبار و اطلاعیه های هیئت استان آذربایجان غربی

رئیس دانشگاه ارومیه؛

رئیس دانشگاه ارومیه؛

برگزاری جشنواره های ورزشی در افزایش روحیه و نشاط دانشجویان تاثیر گذار است

نویسنده: مدیر روابط عمومی/چهارشنبه 12 دی 1397/دسته بندی ها: ورزش دانشگاهی, آرشيو, ويژه, هیئت های استانی, آذربایجان غربی

به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به نقل از ایسنا منطقه آذربایجان غربی رحیم حب نقی در جمع خبرنگاران با اشاره به جشنواره بین المللی ورزشی دانشجویی منطقه ای که با حضور تیم هایی از کشور های ایران، آذربایجان، عراق و ترکیه سال اینده در ارومیه برگزار می شود گفت: در این جشنواره تیم هایی از کشور های همسایه مهمان دانشگاه ارومیه و استان بوده که یک فرصت خوبی برای نشان دادن  ظرفیت های گردشگری استان است.
رحیم شریف رئیس هیات ورزش های دانشگاهی و مدیر تربیت بدنی دانشگاه ارومیه نیز درباره این جشنواره ورزشی گفت: این مسابقات در دور برگشت مسابقات بین المللی آبان ماه امسال که در وان ترکیه و با حضور تیم های دانشجویی دانشگاه های مختلف از جمله دانشگاه ارومیه برگزار شد، در اردیبشهت ماه سال آینده در چهار رشته فوتسال، والیبال، بدمینتون و تنیس روی میز در رده برادران در ارومیه برگزار خواهد شد.
وی افزود: سه تیم از کشور های عراق، ترکیه و آذربایجان و همچنین تیم هایی از دانشگاه های  استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در این مسابقات شرکت خواهند کرد.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه ارومیه با اشاره به نمونه برگزاری اینگونه جشنواره منطقه ای بین المللی در دانشگاه های حاشیه دریای خزر گفت: ما نیز سعی خواهیم کرد این مسابقات را تبدیل به یک رویداد بین المللی دانشگاهی کرده که به صورت دوسالانه و هر بار با میزبانی یک کشور در منطقه برگزار شود.
همچنین پور ایراندوست معاون ورزش ، اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در این جلسه ضمن اعلام آمادگی این اداره کل به جهت حمایت از این جشنواره بین المللی گفت: دانشجویان و جامعه دانشگاهی از جمله مخاطبان اصلی جامع هدف این اداره کل هستند. ما این طرح را در شورای ورزش استان با حضور آقای استاندار به منظور جذب حمایت های بیشتر نیز مطرح خواهیم کرد. 
چاپ

تعداد مشاهده (692)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

معرفی هیئت استان آذربایجان غربی

 

 

رئیس هئیت: آقای رحیم شریف

دبیر هئیت

 

تاریخ برگزاری انتخابات

 

محل دبیرخانه

ارومیه 

تلفن تماس

09143466670 

فکس

 

ایمیل

 


مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi