آذربایجان غربی

وضعیت آب و هوای تهران

اخبار و اطلاعیه های هیئت استان آذربایجان غربی

تورنمنت بین‌المللی دانشگاه ارومیه؛

تورنمنت بین‌المللی دانشگاه ارومیه؛

پایان رقابتها با شناخت قهرمانان بدمینتون ، تنیس روی میز ، فوتسال و والیبال

نویسنده: مدیر روابط عمومی/دوشنبه 09 ارديبهشت 1398/دسته بندی ها: ورزش دانشگاهی, آرشيو, ويژه, هیئت های استانی, آذربایجان غربی

به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

پایان رقابتهای بدمینتون با قهرمانی دانشگاه ارومیه

مسابقات بدمینتون تورنمنت بین‌المللی دانشگاه ارومیه با قهرمانی بدمینتون بازان دانشگاه ارومیه به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، مسابقات رشته بدمینتون با حضور 30 ورزشکار دانشجو از کشورهای عراق، لنبان، ترکیه و استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در قالب 6 تیم در دو بخش تیمی و انفرادی برگزار شد.

در پایان این رقابتها در بخش تیمی تیم دانشگاه ارومیه بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم های دانشگاه «یوزاینجی ییل» وان و «آتاتورک» ارزروم هر 2 از کشور ترکیه به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم رقابت های بدمینتون قرار گرفتند.

در بخش انفرادی حمید روبین بدمینتون باز ارومیه ای با غلبه بر حریفان در این رقابت ها بر سکوی نخست جای گرفت ، مهیار میرزایی از دانشگاه تبریز دوم شد و سجاد ارجمندی و ادریس هاکان به ترتیب از دانشگاه ارومیه و دانشگاه یوزاینجی ییل وان ترکیه به مقام سوم مشترک رسیدند.

در بخش رقابت های 2 نفره  حمید روبین و علیرضا هادی قزوینی از دانشگاه ارومیه اول شدند، مهیار میرزایی و وحید صادقی از دانشگاه تبریز به مقام دوم رسیدند و ادریس هاکان و فورکان کوچوک اوغلی از دانشگاه «یوزاینجی ییل» وان ترکیه به مقام سوم رسیدند.

 

تیم تنیس روی میز دانشگاه ارومیه قهرمان شد

رقابتهای تنیس روی میز تورنمنت بین‌المللی دانشگاه ارومیه با قهرمانی تیم دانشگاه ارومیه به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، رقابت های تنیس روی میز تورنمنت بین‌المللی دانشگاه با حضور دانشجویان پسر از کشورهای عراق، لنبان، ترکیه و استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی با حضور 35 دانشجو در قالب 6 تیم برگزار شد.

در بخش تیمی تیم میزبان دانشگاه ارومیه در جایگاه نخست ایستاد ، تیم دانشگاه علوم پزشکی ارومیه بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و تیم دانشگاه «آتاتورک ارزروم» ترکیه به مقام سوم رسید.

در بخش انفرادی احسان دهقان از دانشگاه تبریز  و دانیال سلامی هر دو از دانشگاه تبریز به مقام اول و دوم رسیدند و پیمان نوروزی از دانشگاه ارومیه سوم شد.

 

دانشگاه ارومیه به مقام قهرمانی فوتسال رسید

 

رقابتهای فوتسال تورنمنت بین‌المللی دانشگاه ارومیه با قهرمانی دانشگاه ارومیه به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، رقابت های فوتسال با حضور دانشجویان پسر از کشورهای عراق، لبنان، ترکیه و استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی به صورت دوره ای برگزار شد که در پایان تیم دانشگاه ارومیه در جایگاه نخست ایستاد و قهرمان شد و تیم های آتاتورک ارزروم و صلاح الدین عراق به ترتیب مقام های دوم و سوم این پیکارها را کسب کردند.


پایان رقابتهای والیبال با قهرمانی تیم دانشگاه غیرانتفاعی آذرآبادگان ارومیه

 

مسابقات والیبال تورنمنت بین‌المللی دانشگاه ارومیه با قهرمانی تیم دانشگاه غیرانتفاعی آذرآبادگان ارومیه  به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، در مسابقات والیبال که با شرکت 6 تیم دانشگاه ارومیه، دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، غیرانتفاعی آذرآبادگان ارومیه،دانشگاه وان ترکیه، صلاح الدین اربیل عراق و اتاتورک ارزروم ترکیه برگزار شدکه با قهرمانی تیم دانشگاه غیرانتفاعی آذرآبادگان ارومیه به پایان رسید.

در دیدار نهایی دانشگاه غیرانتفاعی آذرآبادگان ارومیه با نتیجه 3 بر 2 تیم دانشگاه علوم پزشکی ارومیه  شکست داد و به مقام قهرمانی رسید و دانشگاه علوم پزشکی دوم شد.

در دیدار رده بندی دو تیم دانشگاه ارومیه و صلاح الدین اربیل عراق مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در پایان تیم دانشگاه ارومیه با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید و به مقام سوم رسید.

 مراسم اختتامیه این مسابقات عصر امروز در سالن ورزشی طوبی دانشگاه  ارومیه برگزار می شود.

تورنمنت بین‌المللی دانشگاه ارومیه با حضور  220 دانشجوی ورزشکار در قالب تیم هایی از دانشگاه های کشورهای ایران،  عراق، ترکیه، لبنان و اقلیم کردستان عراق روز پنج شنبه 5 اردیبهشت ماه در4 رشته فوتسال، والیبال، بدمینتون و تنیس روی میز به میزبانی دانشگاه ارومیه برگزار شد


چاپ

تعداد مشاهده (401)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

معرفی هیئت استان آذربایجان غربی

 

 

رئیس هئیت: آقای رحیم شریف

دبیر هئیت

 

تاریخ برگزاری انتخابات

 

محل دبیرخانه

ارومیه 

تلفن تماس

09143466670 

فکس

 

ایمیل

 


مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi