صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

هادی بشیریان عضو کمیته بین المللی توسعه ورزش دانشگاهی شد

هادی بشیریان عضو کمیته بین المللی توسعه ورزش دانشگاهی شد

مدیر روابط عمومی

هیات رئیسه فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی (فیزو) ، هادی بشیریان را به عنوان عضو کمیته توسعه ورزش دانشگاهی انتخاب کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، پس از برگزاری جلسه هیات رئیسه فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی fisu که در کشور سوئیس برگزار شد با بررسی سوابق و رزومه افراد معرفی شده از کشورهای مختلف هادی بشیریان به عنوان عضو کمیته توسعه ورزش دانشگاهی انتخاب شد.

هادی بشیریان دبیر کل فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی جمهوری اسلامی ایران طی حکم صادره از سوی رئیس و دبیر کل فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی fisu تا سال 2023 میلادی به عنوان عضو کمیته توسعه ورزش دانشگاهی فیزو انتخاب شده است.

بموجب این حکم بشیریان به عنوان نماینده توسعه ورزش های دانشگاهی در نظر گرفته شدند ، که از جمله فعالیت های ایشان در این سمت مشارکت در کارگروه های توسعه فعالیت ها و استراتژی جهانی فیزو تا سال  2027 خواهد بود که از مجمع عمومی 2017 بمدت ده سال برنامه ریزی شده و در دست اجراست.

نظر به اینکه کسب کرسی های بین المللی ورزشی همواره به عنوان یکی از چالش های اساسی ورزش برای کشور ایران به شمار می رود و با توجه به شرایط کنونی کشور ایران که با هجمه های زیادی در زمینه های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی در بعد بین الملل روبه رو است، کسب چنین جایگاه هایی در بهبود و اصلاح روابط خارجی کشورمان بسیار اثرگذار خواهد بود.

لازم به ذکر است بشیریان در کارنامه کاری خود قائم مقام اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم ، سه دوره دبیر کلی فدراسیون و رئیس کاروان دانشجویان ایران در یونیورسیادهای دانشجویی دارد.

فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی این انتخاب شایسته را به جامعه ورزش دانشگاهی کشور تبریک عرض نموده و موفقیت روزافزون ایشان را در کمک به توسعه ورزش دانشگاهی آرزومند است.

Previous Article سيزدهم رجب سالروز ميلاد با سعادت اوليــن اختر تابناك آسمان امـــــامت و ولايت، مولي الموحدين حضرت امام علي( ع)و روز پدر مبارک باد
Next Article طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون دانشگاهی؛
چاپ
172 به این مطلب امتیاز دهید:
1/0

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

گالری عکس

7

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi