صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

نشست مسئولان وزارت علوم و فدراسیون با ورزشکاران یونیورسیاد

نشست مسئولان وزارت علوم و فدراسیون با ورزشکاران یونیورسیاد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، در این نشست محمدرضا دهخدا رئیس فدراسیون ورزش های دانشگاهی با تمجید از عملکرد ورزشکاران ایران در بازی های دانشجویان جهان تاکید کرد که این فدراسیون تمام تلاش خود را برای اعزام کاروانی هماهنگ به کار برده است و نتایج یونیورسیاد باتوجه به امکانات و شرایط مناسب بوده است.

همچنین مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم در جمع قهرمانان دانشجوی ایران گفت: نتایجی که برای این دوره از رقابتها پیش بینی می کردیم محقق شده است. البته یک جاهایی هم ریسک کردیم و رشته های جدیدی مثل شمشیربازی، تیر و کمان و بدمینتون را اضافه کردیم که مدالهای به دست آمده در این رشته ها رضایت بخش بود.

وی در ادامه به عملکرد دختران بدمینتون باز ایران اشاره کرد و گفت: دختران ما در یک شرایط نابرابر با فرانسه جنگیدند و بسیار خوب مبارزه کردند اما مهم حفظ ارزش ها و اعتقاداتمان بود که دختران با این شرایط عملکردی قابل تحسین داشتند.

محمد پورکیانی مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم هم در این جلسه به فراهم شدن تسهیلات دانشجویی برای قهرمانان ورزشکار اشاره کرد و گفت: با تمام فراز و نشیب هایی که داشتیم آیین نامه ای برای فرصت بیشتر تحصیلی برای قهرمانان به تصویب رسید و برای ورود به دوره های ارشد و دکترا هم دنبال این هستیم آیین نامه ای جهت ایجاد تسهیلات برای قهرمانان به تصویب برسانیم.

پورکیانی ادامه داد: همچنین شرایط استفاده قهرمانان از صندوق رفاه دانشجویی دو برابر سایر دانشجویان است.

هادی بشیریان رئیس کاروان ایران و دبیرکل فدراسیون هم از تلاش های ورزشکاران در رقابتهای یونیورسیاد چین تایپه قدردانی کرد.

در جریان این نشست صمیمانه نیز بعضی از مربیان و ورزشکاران نکاتی را برای بهتر شدن اعزام تیم های ورزشی به رویدادهای بین المللی مطرح کردند.

 

Previous Article چهار ووشوکار ایرانی به فینال رسیدند
Next Article صدیقی: کارنامه خوبی در یونیورسیاد بر جای گذاشتیم
چاپ
383 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

 

گالری عکس

4

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi