صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

نجمه خدمتی: تلاش فیزو حضور بیش‌تر دختران در یونیورسیاد است

نجمه خدمتی: تلاش فیزو حضور بیش‌تر دختران در یونیورسیاد است

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ملي ورزش‌هاي دانشگاهي ، نجمه خدمتی، تیراندار رشته تفنگ بادی پس از  کسب پنج مدال انفرادی و تیمی در جریان بیست و هشتمین یونیورسیاد دانشجویان در گوانگجو کره جنوبی به عضویت فیزو در آمد و پس از کاندیدا شدن برای کمیته‌های مختلف این نهاد بین‌المللی به عضویت دو کمیته "دانشجویان " و " برابری جنسیتی " درآمد.

خدمتی در ادامه اظهار کرد: بر اساس گزارش کمیته برابری جنسیتی، سهم مشارکت زنان در دوره‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷  حدود ۴۶ درصد بوده است که این سطح مشارکت بالاترین نرخ مشارکت زنان در طول دوره‌های مختلف یونیورسیادهای ورزشی بوده است.

این تیرانداز ۲۱ ساله بیرجندی با اشاره به حضور در سمینارهای فیزو گفت: در این سمینارها مسوولان کمیته برابری جنسیتی درباره برنامه‌هایش و فعالیت‌هایی که در دو سال  گذشته در زمینه توسعه ورزش دانشجویی  برای مشارکت بیش‌تر دختران  در رقابت‌های دانشجویی انجام شده بود،  گزارش‌هایی ارایه کردند.
خدمتی درباره مقایسه میزبانی دو دوره یونیورسیاد دانشجویان  کره جنوبی و چین تایپه با توجه به داشتن تجربه حضور در آن‌ها گفت: کره میزبان خوبی بود اما چین تایپه به دلیل برنامه‌ریزی و هماهنگی لازم جهت دادن خدماتی چون رفت و آمد ورزشکاران به محل رقابت‌ها و بالعکس با توجه به اهمیت زمان برای ورزشکاران، تغذیه و سایر برنامه‌ها، میزبان به‌مراتب بهتری است.

 

 

Previous Article روسیه حریف تیم والیبال دانشجویان ایران در فینال شد
Next Article آنالیزور تیم والیبال دانشجویان: از اوکراین انتقام گرفتیم
چاپ
366 به این مطلب امتیاز دهید:
4/5

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

 

گالری عکس

11

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi