صفحه اصلی

شطرنج دانشجویان آسیا

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

 

اینستاگرام فدراسیون

مشارکت هیات ورزش‌های دانشگاهی استان گلستان در طرح های ورزشی مهارت محور و کارآفرین دانشگاه‌ها

مشارکت هیات ورزش‌های دانشگاهی استان گلستان در طرح های ورزشی مهارت محور و کارآفرین دانشگاه‌ها

لزوم مشارکت دانشگاه‌های استان در برنامه‌های هیات ورزش‌های دانشگاهی

 رئیس هیات ورزش های دانشگاهی گلستان در دیدار با ریاست دانشگاه آزاد استان ضمن قدردانی از اقدامات و برنامه‌های ورزشی این دانشگاه، به ارائه برنامه‌ها و طرح های این هیات در زمان همه گیری ویروس کرونا پرداخت و بر لزوم مشارکت موثر همه دانشگاه‌های استان در این طرح ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به نقل از روابط عمومی هیات ورزشدانشگاهی استان گلستان سید مهدی غفاری رئیس هیات،  در این جلسه که با حضور سید میثم حسینی، معاون همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد؛ با تاکید بر اهمیت ورزش همگانی در حفظ سلامت عمومی افراد خصوصا دانشجویان بعنوان آینده سازان جامعه، تصریح کرد: در زمان همه گیری ویروس کرونا، این هیات آمادگی دارد در کنار دانشگاه‌ها جهت رسیدن به اهداف ورزشی مهارت محور و کارآفرین به ایفای نقش بپردازد.

حجه الاسلام دکتر طاهری، رئیس دانشگاه آزاد استان گلستان نیز بر عزم مجموعه مدیریت دانشگاه آزاد جهت حمایت از ورزش دانشگاهی خبر داد و افزود هیات ورزش‌های دانشگاهی با همراهی معاونت همگانی اداره کل ورزش و جوانان ضمن ارائه برنامه های تقویمی و مناسبتی به این دانشگاه می توانند از امکانات سخت افزاری و مشارکت دانشجویان، اساتید و نیروی متخصص دانشگاه بهره مند گردند.

شایان ذکر است پس از ارائه نظرات و پیشنهادات موارد ذیل به تصویب رسید:

1.  با هدف تقویت ورزش دانشگاهی، کارگروهی متشکل از اعضای هیات ورزش‌های دانشگاهی، مدیر تربیت بدنی دانشگاه آزاد و نیز کارشناسان اداره همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان، تفاهم نامه منعقد شده اداره کل ورزش و جوانان استان با دانشگاه آزاد اسلامی را بازبینی و اصلاح نموده و جهت تصویب به ریاست دانشگاه و ریاست اداره کل ورزش ارائه نمایند.

2. هیات ورزش های دانشگاهی  استان از حضور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و سایر دانشگاه های استان در جمع هیات رئیسه این هیات بهره مند گردد.

3. ریاست دانشگاه آزاد استان با هدف حمایت همه جانبه از فعالیت های هیات ورزش های دانشگاهی، دستورات مقتضی به مراکز تابعه این دانشگاه در سراسر استان  با موضوع همکاری و مشارکت موثر در طرح ها و برنامه ای این هیات صادر فرمایند.

4. در جهت تقویت هر چه بیشتر ارتباط و انجام بهینه برنامه ها، تفاهم نامه ای بین هیات ورزش های دانشگاهی و دانشگاه آزاد منعقد گردد.
 

Previous Article فراخوان مقاله در خصوص ورزش در دوران کرونا
Next Article پیام تسلیت فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به دکتر غلامرضا شعبانی بهار
چاپ
42 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

گالری عکس

3

فراخوان  

 

 


 

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi