صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

عنبریان خبرداد:

عنبریان خبرداد:

برگزاری مسابقات فوتسال دانشگاه‌های همدان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی

مدیر روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، مهرداد عنبریان در گفتگو با خبرنگار حوزه ورزشگروه دانشگاه خبرگزاری آنا  از برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان دانشگاه‌های استان همدان خبر داد و افزود: از ابتدای هفته جاری این مسابقات با حضور 10 تیم از دانشگاه‌های استان همدان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان این مسابقات ادامه دارد.

وی در ادامه گفت: در این مسابقات 120 دانشجو از دانشگاه‌های آزاد اسلامی واحد، پیام‌نور، علوم پزشکی، جامع علمی کاربردی و دانشگاه بوعلی سینا همدان به رقابت خواهند پرداخت و با فرارسیدن ماه مبارک رمضان ادامه این رقابت‌ها پس از افطار تحت عنوان جام رمضان برگزار می‌شود.

رئیس هیئت ورزشی دانشگاه‌های استان همدان در خصوص برنامه‌های ورزشی دانشگاه‌های استان همدان اظهار کرد: منوط به سیاست‌های ابلاغی فدراسیون ملی ورزش‌ها دانشگاهی، استان همدان میزبان برگزاری مسابقات انتخابی استانی دانشجویان در چهار رشته است. در این مسابقات تیم‌های استان‌ها حضور پیدا می‌کنند که درنهایت تیم ملی دانشجویان از این مسابقات تشکیل می‌شود.

عنبریان در خصوص دیگر برنامه ورزشی دانشگاه‌های استان همدان گفت: برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای مدیران تربیت‌بدنی و دانشجویان از دیگر برنامه‌های این هیئت است.

Previous Article تیم ملی پومسه دانشجویان به دنبال شکستن طلسم 10 ساله در مسابقات یونیورسیاد
Next Article از سوی رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی،
چاپ
474 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

 

 

گالری عکس

12

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi