صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان-ایتالیا

سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان-ایتالیا

آغاز بلیت فروشی یونیورسیاد و کاهش قیمت

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، به نقل از سایت بازیها شمارش معکوس برای مسابقات دانشگاه ناپولی 2019 آغاز شده و فروش بلیت از 17 خرداد آغاز شده است ، بلیت‌ها به صورت آنلاین در وب سایت رسمی www.universiade2019napoli.it یا در محل های معرفی شده توسط شبکه ملی Vivaticket به فروش خواهد رسید.

بلیت‌های سی‌امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان با قیمت مناسب برای عموم مردم قابل دسترسی است. بلیت برای هر مسابقات 5 یورو خواهد بود. بلیت برای کودکان زیر 18 سال، بزرگسالان بالای 65 سال، نمایندگی‌های ورزشی، دانشجویان دانشگاه، انجمن های ورزشی و نظامی 3 یورو در نظر گرفته شده است. قیمت بلیت برای افراد با مدارک تحصیلی نیز 3 یورو است.

طرفداران ورزش نیز می توانند بلیت تمام مسابقات شنا و تکواندو را به جای 30 یورو 18 یورو تهیه کنند و این میزان برای جودو و واترپلو از 15 یورو به 9 یورو رسیده است.

بلیت خریداری شده برای مسابقات شنا و دو و میدانی تنها برای مسابقات در بعد از ظهر معتبر است؛ برای دسترسی به مسابقات در نوبت صبح در همان روز لازم است بلیت خریداری شود.

بلیت کامل قیمت برای مراسم افتتاحیه، برنامه ریزی شده در تاریخ 3 ژوئیه در ورزشگاه سن پائولو، از 15 یورو به 5 یورو کاهش یافته است.

درب محل برگزاری، یک ساعت قبل از آغاز مسابقات باز خواهد شد. پذیرش در محل‌ها تقریباً 45 دقیقه قبل از شروع رویداد مجاز خواهد بود.

سی امین دوره يونيورسياد تابستاني دانشجويان جهان 12 لغايت 23 تیرماه ماه در شهر ناپل کشور ایتالیا برگزار مي‌شود.

Previous Article سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان-ایتالیا
Next Article دهخدا: سعی کردیم کاروان کیفی به یونیورسیاد اعزام کنیم
چاپ
396 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

 

 

گالری عکس

3

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi