صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی؛

رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی؛

قهرمانان ورزشکار، مدیران موفق آینده خواهند بود

مدیر روابط عمومی

به‌ گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، محمدرضا دهخدا صبح امروز در مراسم تجلیل و قدردانی از دست‌اندرکاران، قهرمانان و مدال‌آوران دانشجو سال ۹۷ که در رویدادهای ورزشی موفق به کسب مدال و افتخارآفرینی برای کشورمان در میادین بین‌المللی شده‌اند طی سخنانی با بیان اینکه فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی هر ساله این مراسم را با حمایت وزارت علوم برگزار می‌کند، گفت اعزام‌های یونیورسیاد دانشجویی عمدتاً با فدراسیون است و سیاست ما این است که مسابقات جهانی و آسیایی را به دانشگاه‌ها و بخش‌های مراکز عالی واگذار کنیم و در این امر نیز دانشگاه های تهران پیشگام بوده است.

وی با تاکید بر نقش ورزش در موفقیت هر چه بیشتر دانشجویان گفت: با حمایت وزارت علوم شرایط مساعد برای ادامه تحصیل قهرمانان مهیا شده است و وزارت علوم حمایت ویژه تحصیلی از این قهرمانان داشته و خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری شعار فیزو این بود که «قهرمانان ورزشکار، مدیران موفق آینده خواهند بود»؛ این شعار یعنی، دانشجویانی که در کنار تحصیل خود به ورزش می‌پردازند، مهارت‌های مختلف اجتماعی را کسب می‌کنند و نسبت به سایر دانشجویان موفق‌تر خواهند بود.

 دهخدا در پایان گفت: فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، عمدتاً در مسابقات جهانی و آسیایی شرکت می‌کند و در حوزه ورزش همگانی نیز فعالیت‌های خوبی را انجام داده است.

Previous Article معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه امیرکبیر؛
Next Article رئیس سازمان امور دانشجویان؛
چاپ
309 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

 

 

گالری عکس

12

فراخوان



دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi