صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ؛

رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ؛

ورزشکاران تحصیلکرده مدیران موفقی برای توسعه کشور هستند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، رئیس فدراسیون ملی ورزش دانشگاهی در مراسم گرامیداشت روز جهانی ورزش دانشگاهی که امروز به میزبانی دانشگاه پیام نور برگزار شد، افزود: متاسفانه امروز، تمام دغدغه مدیران و خانواده ها در کشور تامین آموزش مورد نیاز فرزندان برای دستیابی به آینده ای بهتر است و این در حالی است که به جنبه های سلامتی جسم و روان نوجوانان و جوانان کمتر توجه می شود و ما با جوانانی بی انگیزه، خسته از درس و پرخاشگر مواجه هستیم.

وی با تاکید بر اینکه انسانهایی که به دلیل استفاده از فناوری کمترین فعالیت جسمی را دارند به لحاظ روحی و روانی در وضعیت مطلوبی قرار ندارند، افزود: ورزش بهترین ابزار برای دستیابی به سلامتی از منظر سازمان بهداشت جهانی و تامین رفاه، آسایش جسمی، روانی و اجتماعی است.

وی افزود: شرکت در فعالیت های ورزشی علاوه بر ایجاد نشاط ، طراوت و انگیزه، بسترهای ارتقای مهارت های اجتماعی را نیز فراهم می آورد و فرد با شرکت در مسابقات ورزشی، مهارتهایی مانند؛ اطاعت از قوانین، پذیرش شکست، تبریک به قهرمانان، دوری از خانواده و نحوه ارتباط با دیگران را فرا می گیرد.

دهخدا تصریح کرد: ورزشکارانی که تخصص تحصیلی خود را کسب می کنند بسیار موفق تر از سایر فارغ التحصیلانی هستند که فعالیت ورزشی نداشته اند و قطعا مدیران توانمند، سالم، با نشاط و موفق تری هم خواهند بود.

وی ابراز امیدواری کرد که با توسعه ورزش در عرصه های دانشگاهی بسترهای تربیت بهتر فرزندان مدیران آینده این مرز و بوم را همراه با سلامت جسم و روان آنها فراهم آوریم.

 

 

 

Previous Article رئیس دانشگاه پیام نور ؛
Next Article رئیس سازمان امور دانشجویان؛
چاپ
264 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

 

گالری عکس

12

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi