صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

رئیس سازمان امور دانشجویان در مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی:

رئیس سازمان امور دانشجویان در مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی:

تلاش کرده ایم ورزش را در صدر کمک ها و مساعدت ها قرار دهیم

رئیس سازمان امور دانشجویان در مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، اظهار داشت: تلاش ما این بوده که ورزش را در صدر کمک‌ها و مساعدت‌ها قرار دهیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی پیش از ظهر امروز (شنبه) با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر مجتبی صدیقی، رئیس سازمان امور دانشجویان، روسای هیات‌های ورزش دانشگاهی استان‌ها، روسای انجمن‌های ورزش دانشجویی و معاون وزارت ورزش و جوانان در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شد.

دکتر مجتبی صدیقی، در این مجمع با اشاره به اینکه در حال حاضر فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی هیچ بدهی مالی ندارد، گفت: در ابتدا لازم می دانم از وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک، همکاران فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و وزارت علوم کمال تشکر را در خصوص همکاری‌های لازم برای برگزاری این مجمع داشته باشم.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تاثیر آن بر برنامه ریزی‌های جاری گفت: کرونا بخشی از برنامه ریزی‌های صورت گرفته را تحت تاثیر قراره داده و معطوف به خودش کرده است. با این حال، همواره فعالیت‌های لازم بر اساس برنامه ریزی‌ها را انجام می‌دهیم و خود را برای یونیورسیاد و سایر نامه‌های پیش رو آماده خواهیم کرد.

رئیس سازمان امور دانشجویان با تاکید براینکه از بخش‌های مختلف آموزش عالی خواسته‌ایم تا به فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی کمک کنند اظهار داشت: همه همکاران در بخش های مختلف بایستی یار و یاور فدراسیون باشند. تلاش ما این بوده که ورزش را در صدر کمک‌ها و مساعدت ها قرار دهیم. در این هفت سال نیز همین‌گونه عمل کرده ایم؛ خوشبختانه توفیقات بسیاری با همکاری سایر بخش های ورزشی به دست آمده است.

Previous Article دکتر غلامی در مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی تاکید کرد:
Next Article بشیریان: باید برای یونیورسیاد برنامه داشته باشیم و زمان را از دست ندهیم
چاپ
103 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

گالری عکس

6

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi