صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

رئیس سازمان امور دانشجویان بر ارتقای فعالیت فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی تاکید کرد

رئیس سازمان امور دانشجویان بر ارتقای فعالیت فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی تاکید کرد

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان در آیین معارفه رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی گفت: انتظار می رود در این دوره شاهد ارتقای فعالیت های این فدراسیون باشیم و فعالیت ها منحصر به اعزام دانشجویان به مسابقات بین المللی نباشد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی، دکتر مجتبی صدیقی با اشاره به برگزاری مجمع عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در 5 مهرماه و انتخاب هادی بشیریان به عنوان ریاست این فدراسیون، ضمن تبریک به وی بر ضرورت استفاده از ایده های قابل اجرای سایرنامزدهای تصدی این سمت تاکید کرد.

دکتر صدیقی اظهار داشت: تشکیل شورای عالی ورزش می تواند به گسترش فعالیت های فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی بویژه مشارکت سایر دستگاه‌های متولی در برگزاری المپیادهای ملی کمک کند، لذا باید تشکیل این شورا را سریعتر پیگیری کنیم.

وی تاکید کرد: فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی،باید از تجارب و توانمندی های هیات های استانی در پیشبرد اهداف این فدراسیون استفاده کند.

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان با اشاره به اینکه شیوع بیماری کرونا امکان برنامه ریزی طولانی را در همه عرصه ها سخت کرده است گفت: باید آمادگی حضور در یونیورسیاد احتمالی را داشته باشیم.

وی درآمد زایی را موضوعی مهم بر ارتقای فعالیت های فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی دانست و تاکید کرد باید منابع درآمدی متناسب با شان دانشگاهی برای فدراسیون برقرار کنیم.

دکتر صدیقی در پایان از تلاش های دکتر دهخدا ریاست سابق و دکتر علیزاده سرپرست فدراسیون قدردانی و برای آقای بشیریان آرزوی توفیق کرد.

 

Previous Article بشیریان در آیین معارفه مطرح کرد: از اولویت های فدراسیون برگزاری شورای عالی ورزش دانشگاه‌ها است
Next Article گزارش تصویری مراسم تودیع دکتر علیزاده و معارفه آقای بشیریان رئیس جدید فدراسیون ملی ورزش های
چاپ
77 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

گالری عکس

13

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi