صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

حسین اوجاقی: با ووشوکاران سطح بالایی به یونیورسیاد آمدیم

حسین اوجاقی: با ووشوکاران سطح بالایی به یونیورسیاد آمدیم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، حسین اوجاقی  پس از قهرمانی هر سه ووشوکار مرد ایران در بازیهای دانشجویان جهان اظهار کرد: ملی پوشان ما تمرینات بسیار خوبی داشتند و ما برای مسابقات یونیورسیاد از یک سال قبل تدارک دیده بودیم. ما نفرات خیلی قوی را به بازیهای دانشجویان جهان آوردیم. نفرات ما کسانی هستند که عناوین جهانی دارند. آهنگریان طلای آسیا و نقره جام جهانی دارد. حمید لادور طلای کامبت گیمز و جام جهانی را دارد و یا جعفر شیرزاده برنز جهان و طلای کامبت گیمز را دارد. در واقع نفرات سطح بالایی را به یونیورسیاد آوردیم. البته تیمهای دیگر نیز همینطور هستند و روسیه، ویتنام، ترکیه یا قزاقستان همان رقبایی هستند که هر ساله در جهانی آنها را می بینیم.

اوجاقی در مورد کسب ۳ طلای کاروان ایران توسط ووشوکاران گفت: وقتی که کاروان ایران در یونیورسیاد ۷ طلا دارد و ۳ طلا را ما گرفته ایم، نتیجه بسیار خوبی است و چند پله رنکینگ ایران در جدول مدالها را ارتقا دادیم.

سرمربی تیم ملی ووشو در مورد عملکرد آرزو سلیمی تنها بانوی سانداکار ایران در یونیورسیاد گفت: آرزو سلیمی هم می توانست مسابقه فینال را ببرد اما تجربه اش کم بود. ورزشکار کره ای سه دوره در مسابقات جهانی شرکت کرده و مدال بازیهای آسیایی و چند نقره و برنز جهان را دارد اما آرزو سلیمی برای اولین بار بود که در خارج از کشور مبارزه می کرد و چند سال تنها در مسابقات داخلی حضور داشته است.

اوجاقی در پایان گفت: از شخص علی نژاد رئیس فدراسیون ووشو تشکر می کنم چرا که اگر ما در اینجا مدال می گیریم مرهون مدیریت بسیار خوب و تلاش های ایشان است. همچنین از محمدرضا دهخدا و همکارانش در فدراسیون دانشگاهی تشکر می کنم که به ووشو اعتماد کردند و هماهنگی های لازم را بوجود آوردند و تعامل بسیار بالایی با فدراسیون ووشو داشتند.

 

 

Previous Article اظهارنظر سه ووشوکار طلایی ایران در مسابقات یونیورسیاد
Next Article تیم والیبال دانشجویان ایران با غلبه بر روسیه قهرمان جهان شد
چاپ
307 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

 

گالری عکس

13

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi