صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

حبیب اللهی: نقش بانوان در کاروان یونیورسیاد ایران محسوس بود

حبیب اللهی: نقش بانوان در کاروان یونیورسیاد ایران محسوس بود

همه مربیان و ورزشکاران برای کسب بهترین نتایج و ارتقا جایگاه ایران تلاش کردند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، علی حبیب اللهی درباره ارزیابی اش از عملکرد کاروان ایران در بیست و نهمین دوره مسابقات یونیورسیاد گفت: فکر می کنم کاروان ما کاروان منظمی بود. همه اعضای کاروان تلاش خود را کردند و ما هم امکانات مدنظر را فراهم کردیم. تمام ورزشکاران و مربیان و کادر تیم ایران سعی خود را کردند تا بهترین نتیجه را کسب و آبرو و شان کشورمان را حفظ کنیم.

وی افزود: یونیورسیاد بعد از المپیک بزرگترین رویداد ورزشی است و اهمیت زیادی دارد. تمام کشورها سعی کرده اند هزینه و سرمایه گذاری فراوانی داشته باشند. این یک رویداد دانشگاهی هم هست و قشر فرهیخته در آن حضور دارند که از این نظر هم مهم است. کاروان ایران از این نظر توانسته نماینده شایسته ای برای کشورمان باشد که خدا را شکر با نتایج خوب، هم در بحث کسب نتیجه و هم در بحث رعایت اصول و شئونات اسلامی این رویداد را به نحو احسن پیش برده است.

معاون کاروان ایران در مسابقات یونیورسیاد تصریح کرد: من هم از نظر اخلاقی و هم از نظر نتیجه عملکرد بچه ها را خوب ارزیابی می کنم. رسانه ها هم تلاش کردند بازتاب خوبی از این رویداد داشته باشند که جای قدردانی دارد. اثر و بازخورد نتایج کشورمان هم در کار رسانه ها نهفته است. چون آنقدر بازتاب خوب بوده است که فضای کشور را همانند زمان المپیک تحت تاثیر خود قرار داده است. همه مردم پیگیر نتایج کاروان ایران هستند که جای امیدواری و تشکر ویژه ای دارد.

حبیب اللهی خاطرنشان کرد: مورد دیگر اینکه تجربه بین المللی آقای دهخدا رئیس فدراسیون ورزش های دانشگاهی می تواند اثر مثبت خود را نشان بدهد. ایشان توانسته همه چیز را به موقع و به خوبی اداره کند. همینطور آقای بشیریان که ۲۵ سال در وزارت علوم همین مسئولیت اجرایی را بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه کار گروهی کاروان ایران خوب بوده است، گفت: کیفیت مسابقات بسیار بالاست و قهرمانان جهان در آن حضور دارند. یونیورسیاد بعد از المپیک بزرگترین رویداد است و کسب مدال در آن سخت است. سطح ورزشکارانی که در یونیوسیاد شرکت کرده اند، بالاست. عدد ۱۲ هزار ورزشکار برای یونیورسیاد بسیار بالاست. ما هم به نسبت به ۶۳ نفر ورزشکاری که در کاروان داریم، حدود یک سوم ورزشکاران ما مدال گرفته اند. همچنین در بحث بانوان هم تلاش کردیم یک سوم کاروان را تشکیل بدهند که نتایج خوبی هم گرفته اند. جای امیدواری دارد که هم در بخش بانوان نتیجه گرفتیم و هم نقش آنها در این رویداد و موفقیت محسوس بوده است.

 

 

Previous Article آهنگریان: برنامه‌ام صعود به فینال بازی‌های تایوان 2017 است
Next Article شیرزاد: تمام تلاشم برای کسب طلا است
چاپ
166 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

 

 

 

گالری عکس

9
دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi