صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

جلسه هماهنگی روسای کمیته‌های فدراسیون برگزار شد

جلسه هماهنگی روسای کمیته‌های فدراسیون برگزار شد

مشارکت بیشتر بانوان در فعالیتهای ورزش دانشگاهی

مدیر روابط عمومی

نخستین جلسه هماهنگی روسای کمیته‌های فدراسیون با حضور اعضا صبح امروز با تاکید بر مشارکت فعالیت بانوان در فعالیتهای ورزش دانشگاهی در محل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، به منظور هماهنگی و برنامه ریزی فعالیت کمیته های مختلف فدراسیون اولین جلسه به ریاست دکتر علیزاده سرپرست فدراسیون برگزار شد.

بنا براین گزارش در این جلسه ابتدا دکتر علیزاده ضمن تقدیر از زحمات دکتر دهخدا در زمان تصدی ریاست فدراسیون و کارهای انجام شده گفت: کمیته ها نقش به سزایی در بخش توسعه و هماهنگی کلیه فعالیتهای فدراسیون دارد میتواند به عنوان موتورحرکت فدراسیون باشند .

علیزاده گفت : مسئولین این کمیته ها با توجه به ارتباطات خوبی که با بدنه ورزش و دانشگاه ها دارند میتوانند ارتباط خوب و موثری را بین فدراسیون و بخش های مختلف برقرار کنند .

در ادامه هر یک از روسای کمیته ها برنامه ها و نظرات خود را بیان کردند. و از مهمترین نظرات میتوان به مشارکت دانشجویان در عرصه فعالیتهای ورزشی دانشگاها، مشارکت بیشتر زنان در برنامه های فدراسیون و حضور در هیات رئیسه هیات های استانی ، استفاده از فضای مجازی در بحث آموزش و پژوهش و سمینارها، ارتباط مستمر با رسانه ها و برقراری تعاملات بین المللی نام برد.

همچنین در پایان مقرر شد هریک ار کمیته ها نفرات خود را برای تشکیل کارگروه به فدراسیون معرفی و برنامه عملیاتی خود را ارائه تا در تقویم سال جدید گنجانده شود.

لازم به ذکر است در این جلسه دکتر احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، بشیریان ، خانم ها دکتر صفاری نایب رئیس و دکتر عرب عامری مسئول کمیته توسعه ورزش بانوان، دکتر عنبریان مسئول کمیته امور استانها و هیات های ورزشی( به صورت مجازی) دکتر نظریان مسئول کمیته حقوق ، قوانین و مقررات، کریمی مسئول امور هیات های استانی و مرادی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی فدراسیون حضور داشتند.

Previous Article علیزاده: انتخابات فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به بعد ماه رمضان موکول شد
Next Article اطلاعیه
چاپ
461 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

گالری عکس

3

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi