صفحه اصلی

شطرنج دانشجویان آسیا

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

 

اینستاگرام فدراسیون

جلسه روسای کمیته‌های فدراسیون برگزار شد

جلسه روسای کمیته‌های فدراسیون برگزار شد

دومین جلسه روسای کمیته‌های فدراسیون با حضور اعضا در محل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، به منظور هماهنگی و برنامه ریزی فعالیت کمیته های مختلف فدراسیون دومین جلسه با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد.

بنا براین گزارش در ابتدا جلسه بشیریان رییس فدراسیون گزارشی از عملکرد و برنامه های فدراسیون و برگزاری مسابقات شطرنج دانشجویان آسیا به میزبانی ایران ارایه دادند.

بشیریان گفت : با توجه به اینکه مسئولین کمیته ها از افراد با سابقه ورزش دانشگاه‌ها و ورزش کشور هستند میتوانند ارتباط خوبی را بین فدراسیون و بخش های مختلف و هیات های استانی برقرار کنند .

در ادامه هر یک از روسای کمیته ها برنامه ها و نظرات خود را بیان کردند. و از مهمترین نظرات میتوان به برنامه ریزی کمیته ها برای سال ۱۴۰۰ با تاکید بر آموزش مجازی برای فعالیتهای ورزشی دانشگاها، به منظور مشارکت بیشتر و استفاده از فضای مجازی در بحث آموزش و پژوهش و سمینارها، نام برد.

همچنین در پایان مقرر شد کمیته آموزش استانها فعال شود و با توجه به تشکیل اردوهای تیم های اعزامی به یونیورسیاد برای کلیه ورزشکاران حاظر در اردو پرونده پزشکی تشکیل شود.

لازم به ذکر است در این جلسه خانم ها دکتر صفاری نایب رئیس و دکتر لیموچی مسئول کمیته دانشجویی، دکتر عنبریان مسئول کمیته امور استانها و هیات های ورزشی، دکتر براتی مسئول کمیته پزشکی ،دکتر الهی مسئول کمیته آموزش، کریمی مسئول امور هیات های استانی و مرادی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی فدراسیون حضور داشتند.

Previous Article افتتاح آکادمی تیراندازی پردیس دانشکده‌های فنی با حضور رئیس دانشگاه تهران؛
Next Article تشریح برنامه ها و اهداف مرکز تندرستی و مشاور ورزشی دانشگاه پیام نور
چاپ
143 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

گالری عکس

7

فراخوان  

 

 


 

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi