صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

به میزبانی دانشگاه پیام نور ؛

به میزبانی دانشگاه پیام نور ؛

میزبان مجمع سالانه هیات ورزش های دانشگاهی استان قزوین برگزار شد

مجمع سالانه هیات ورزشهای دانشگاهی استان قزوین با حضور رئیس ، اعضای مجمع ورزش های دانشگاهی و مدیران تربیت بدنی دانشگاه ها به میزبانی دانشگاه پیام نور استان قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، در این نشست که با حضور دکتر رسولی شربیانی در سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد، دکتر صادقی رئیس هیات ورزش های دانشگاهی استان گزارشی از اقدامات و فعالیت های هیات در زمینه ورزش های همگانی، کارگاههای یکروزه چهارده گانه، دوره های آموزشی تخصصی، اعزام تیم های انفرادی و اجتماعی و چشم انداز آینده هیات ارائه داد.

در ادامه دکتر رسولی شربیانی با تاکید بر رسالت مهم هیات ورزش های دانشگاهی در ایجاد بسترهای مناسب برای توسعه ورزش دانشگاهی و برداشتن گام های علمی برای تحقق این مقوله گفت : هیات ورزش های دانشگاهی باید به سمت الگوسازی و با رویکرد علمی و اقتصادی به موضوع ورزش دانشگاهی بپردازد و دانشگاه پیام نور در این راستا آمادگی خود را برای تولید برنامه ها و ایده های ورزشی اعلام داشته و با مساعدت اداره ورزش و جوانان است.

لازم به ذکر است دراین نشست از دکتر رسولی رئیس دانشگاه پیام نور، خانم نایبی معاون اداره ورزش و جوانان، مدیران مراکز تربیت بدنی  دانشگاه های استان و اعضای مجمع تقدیر به عمل آمد.

Previous Article لغو مسابقات دانشجویان جهان به دلیل شیوع کرونا
Next Article برگزاری جلسه مجمع سالیانه هیأت ورزش‌های دانشگاهی خراسان جنوبی
چاپ
318 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

گالری عکس

11

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi