صفحه اصلی

شطرنج دانشجویان آسیا

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

 

اینستاگرام فدراسیون

به دنبال برگزاری مسابقات شطرنج دانشجویان آسیا به میزبانی ایران؛

به دنبال برگزاری مسابقات شطرنج دانشجویان آسیا به میزبانی ایران؛

رئیس فدراسیون ورزش های دانشگاهی آسیا از مسئولین ورزش دانشگاهی ایران تقدیر کرد

رئیس و دبیر کل فدراسیون ورزش های دانشگاهی آسیا طی نامه ای از مسئولین دانشگاهی و ورزشی ایران برای میزبانی و برگزاری مسابقات شطرنج دانشجویان آسیا تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، پس از برگزاری مسابقات قهرمانی شطرنج دانشجویان آسیا به میزبانی کشور ایران ژو یانکینگ رئیس و کنی چو دبیر کل فدراسیون ورزش های دانشگاهی آسیا دکتر صدیقی معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان، ا دکتر احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و بشیریان رئیس فدراسیون دانشگاهی برای برگزاری موفق مسابقات شطرنج دانشجویان آسیا طی نامه های جداگانه تقدیر و تشکر کردند.

بنابراین گزارش در بخشی از متن این نامه آمده است " اینکه علی رغم بازه زمانی فشرده و شرایط چالش برانگیز ناشی از کرونا، فدراسیون ملی ورزش دانشگاهی ایران میزبانی این مسابقات را تحت رهبری آقای بشیریان به خوبی انجام داد بسیار قابل تقدیر است.

کارایی بالای کادر اجرایی و ایده های خلاقانه در برگزاری اختتامیه و توزیع مدال باعث برگزاری شایسته این رویداد شد.

گرچه از فدراسیون فعالی که طی پنج سال گذشته از 18 رویدادی که توسط فدراسیون آسیا برگزار شده در 11 رویداد شرکت نموده است چنین مدیریتی انتظار می رفت. هنوز تجربه خوشایند اقامت در ایران در سال 2012 در برگزاری اولین مسابقات فوتسال دانشگاه های آسیا و سومین کنفرانس علوم ورزشی دانشگاه های آسیا را به یاد داریم."

لازم به ذکر است رقابت‌های شطرنج دانشجویان دانشگاه های آسیا از ۲۴ آذر تا ۹ دی ماه سال جاری با همکاری فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران به صورت آنلاین در دو بخش مردان و زنان به میزبانی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برگزار شد.

Previous Article تقدیر رئیس فدراسیون شطرنج آسیا از رئیس فدراسیون دانشگاهی ایران
Next Article اطلاعیه بورس تحصیلی کشور چین
چاپ
118 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

گالری عکس

1

فراخوان  

 

 


 

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi