صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

بشیریان در آیین معارفه مطرح کرد: از اولویت های فدراسیون برگزاری شورای عالی ورزش دانشگاه‌ها است

بشیریان در آیین معارفه مطرح کرد: از اولویت های فدراسیون برگزاری شورای عالی ورزش دانشگاه‌ها است

مدیر روابط عمومی

رئیس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی گفت: یکی از اولویت های فدراسیون فدراسیون برگزاری شورای عالی ورزش دانشگاه‌ها می‌باشد که میتواند مشکلات پیش رو را مرتفع نماید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی، هادی بشیریان در آیین معارفه خود که با حضور رئیس سازمان امور دانشجویان که در محل این فدراسیون برگزار شد گفت: تمام برنامه های فدراسیون با مشورت از همه بخش های ورزش دانشگاهی و ورزش کشور و با نظارت هیات رئیسه و رهنمودهای مسئولین آموزش عالی دنبال خواهد شد.

وی تصریح کرد: در تلاش هستم تا تشکیلات فدراسیون و انتخاب اعضا و مسئولین منطبق با استانداردهای  ausf  وFISU  و الگوبرداری از سازمان های بین المللی است و در کنار آن اولویت برنامه های من توسعه ورزش دانشگاهی در بخش داخلی، حرفه ای و بین المللی است.

وی ادامه داد: یکی دیگر از اولویت های فدراسیون پررنگ تر کردن نقش بانوان در اعزام ها و برنامه های ورزش بین المللی دانشگاهی و برون سپاری برنامه ها و اعزام ها به بخش های مختلف ورزش آموزش عالی و تلاش می کنیم تا این امر محقق شود.

همچنین تقویت هیات های ورزش دانشگاهی استانی ، بهره از همه پتانسیل ورزش دانشگاهی و پیش بینی برگزاری المپیاد ملی منظور کشف استعدادهای دانشجویان در امر ورزش و تقویت فضای شور و نشاط و شادابی در میان دانشجویان و دانشگاهیان، شناخت و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در دانشگاه‌ها را در کنار فعالیت‌های فدراسیون است.

انتخابات فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی 5 مهرماه با حضور 4 کاندید به ریاست وزیر علوم برگزار شد. در این انتخابات هادی بشیریان با کسب 26 رای در مجمع موفق به کسب کرسی ریاست این فدراسیون برای چهارسال شد.

Previous Article با حضور دکتر صدیقی؛
Next Article رئیس سازمان امور دانشجویان بر ارتقای فعالیت فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی تاکید کرد
چاپ
64 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

گالری عکس

6

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi