صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

برگزاری بزرگداشت روز جهانی ورزش دانشگاهی

برگزاری بزرگداشت روز جهانی ورزش دانشگاهی

رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی: توجه رسانه ها به اخبار دانشگاهی عامل توسعه ورزش دانشگاه هاست

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، محمدرضا دهخدا با تشکر از رسانه ها در انعکاس اخبار مربوط به مسابقات جهانی یونیورسیاد افزود: حضور رسانه ها در انعکاس این اخبار بسیار موثر و قابل تجلیل­ بود و باعث توسعه ورزش قهرمانی در دانشگاه شد.

وی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده هماهنگی خوبی بین بخش های آموزشی صورت گرفت که در مقایسه با دوره های قبل بسیار موثر بود زیرا به برطرف شدن مشکلات انجامید.

دهخدا افزود:‌ در این دوره از مسابقات فدراسیون ها همکاری بسیار خوبی در برگزاری اردوها و مباحث فنی مربوط به آنها داشتند، همین همکاری باعث شد تا شاهد عملکرد بسیار خوبی از کاروان دانشجویی در مسابقات یونیورسیاد باشیم.

رئیس فدراسیون ورزش های دانشگاهی ادامه داد: همکاری وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک هم در این مسابقات قابل تجلیل است، انعکاس این همکاری ها در پیام وزیر آموزش عالی، وزیر ورزش، رئیس کمیته ملی المپیک و رئیس مجلس نمایان شد و ثابت کرد که مسئولان در بخش های مختلف حمایت و پشتیبانی خوبی از ورزش دانشگاهی دارند.

رییس فدراسیون ورزش‌ دانشگاهی با اشاره به موفقیت‌های کسب شده در یونیورسیاد چین تایپه، گفت: از همین اکنون کمیته فنی یونیورسیاد 2019 که قرار است در ناپولی ایتالیا برگزار می شود را تشکیل و به دنبال موفقیت هر چه بیش‌تر دانشجویان در یونیورسیاد آتی هستیم.

وی در پایان گفت:  ورزش دانشگاهی ایران پتانسیل بسیار زیادی برای کسب موفقیت دارد و کسب عناوین نهم و دهم در دو دوره پیشین یونیورسیاد نشان دهنده جایگاه بالای ورزش دانشگاهی ایران در جهان است.

 

Previous Article برگزاری بزرگداشت روز جهانی ورزش دانشگاهی
Next Article پیام تبریک رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش
چاپ
514 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

گالری عکس

7

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi