صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

برای حضور تیراندازان دانشجو در یونیورسیاد ایتالیا؛

برای حضور تیراندازان دانشجو در یونیورسیاد ایتالیا؛

نشست روسای فدراسیون ورزش های دانشگاهی و تیراندازی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، به منظور هماهنگی لازم در خصوص اعزام تیم ملی تیراندازی دانشجویان برای شرکت در رقابتهای سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان دکتر محمدرضا دهخدا رییس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی با علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی و دکتر عرب عامری رئیس انجمن تیراندازی فدراسیون دانشگاهی دیدار و گفت و گو کردند .

در این جلسه دکتر دهخدا ضمن تشکر از حمایتهای فدراسیون در ادوار گذشته برای آماده سازی تیم های تیراندازی دانشجویان ، گفت امیدوارم امسال هم با همکاری دو فدراسیون بتوانیم تیمی آماده به این رقابتها اعزام کنیم تا شاهد تکرار موفقیتهای تیراندازی در یونیورسیاد باشیم .

دهخدا گفت : این دوره از مسابقات تیراندازی از اهمیت بیشتری نسبت به دوره قبل برخوردار هست چون در این مسابقات سهمیه المپیک داده میشود  و تیم ها با انگیزه بیشتر در این رویداد شرکت خواهند کرد .

در ادامه دادگر ضمن تشکر از برگزاری جلسه گفت :  این فدراسیون آمادگی خود را در خصوص همکاری به منظور تشکیل یک تیم قدرتمند اعلام می دارد و امیدوارم با همکاری دو فدراسیون یک تیم منسجم به این رقابتها اعزام و نتایج خوبی به دست بیاوریم.

در این نشست در خصوص اردوهای آمادگی و تعداد نفرات اعزامی ، کادر فنی  بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد تیم های دختر و پسر در رشته تفنگ به صورت کامل در این رقابتها شرکت کنند و تیم های طپانچه و اهداف پروازی بعد از برگزاری رقابتهای انتخابی و بررسی وضعیت نفرات در خصوص اعزام تصمیم گیری شود.

همچنین مسابقات انتخابی به صورت آزاد برای هر سه رشته قبل پایان سال برگزار شود.

سی امین دوره يونيورسياد تابستاني دانشجويان جهان 12 لغايت 23 تیرماه ماه سال آینده در شهر ناپل کشور ایتالیا برگزار مي‌شود.

Previous Article جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان گرامیداشت شهید حسن باقری-ارومیه
Next Article فعالیت تیم های فوتبال و فوتسال دانشجویان با حامی مالی جدید
چاپ
345 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

 

 

گالری عکس

1

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi