صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

با برگزاری مراسم اختتامیه؛

با برگزاری مراسم اختتامیه؛

مشعل سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان در ایتالیا خاموش شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی، سی امین دوره رقابتهای یونیورسیاد دانشجویان جهان در ناپل ایتالیا از 12 تا 23 تیرماه در 18 رشته ورزشی و با حضور بیش از 8500 ورزشکار از 127 کشور در ناپل ایتالیا برگزار و روز گذشته با برگزاری فینال رشته واترپلوی مردان و در نهایت شب گذشته با برگزاری آئین اختتامیه رسما به پایان رسید. 
مراسم اختتامیه این بازیها  با حضور رئیس جمهور ایتالیا، اولگ ماتیسن رئیس فیزو و دیگر مسئولین ورزشی فیزو و ورزش دانشگاهی ایتالیا و جهان در استادیوم سان پائولو ناپل ایتالیا برگزار گردید.
در این آئین مشعل بازیها که 12 تیرماه در این استادیوم و در منطقه کامپانا ناپل روشن شده بود رسما خاموش شد. 35 هزار تماشاچی شاهد این آئین بودند. همین طور پرچم فیزو و بازیها رسما به میزبان دوره بعد چنگدو چین ( سال 2021) اهداء شد. 
میزبان بازیها نیز یک پیش نمایش از افتتاحیه و آئین رقابتها برای حاضرین به نمایش گذاشت. نماد دوره بعد یونیورسیاد چی خرس پاندا می باشد. 
هیمن طور اولگ ماتیسین رئیس فیزو نیز در این مراسم سخنرانی کرد و ضمن تشکر از میزبانی ایتالیا، گفت: عملکرد خوب ورزشکاران در این رویداد دانشجویی ورزشی به شکلی است که نسل های آینده آنها را خواهند ستود. من خوشحالم از اینکه حشن هفتاد سالگی تاسیس فیزو با برگزاری رویداد یونیورسیاد در ناپولی ایتالیا به شکل منحصر به فردی همراه شد و باید از این بابت از میزبان تشکر کنم. 
سی و یکمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان تابستان سال 2021 در چنگدو چین برگزار می شود. همین طور سی امین دوره یونیورسیاد زمستانی دانشجویان زمستان سال 2021 در سوئیس برگزار خواهد  شد. 
Previous Article با صدور پیامی؛
Next Article سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان-ایتالیا
چاپ
1311 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

گالری عکس

4

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi