صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

اظهارنظر سه ووشوکار طلایی ایران در مسابقات یونیورسیاد

اظهارنظر سه ووشوکار طلایی ایران در مسابقات یونیورسیاد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، جعفر شیرزاده بعد از قهرمانی در مسابقات ووشو دانشجویان جهان گفت:  در فینال با حریف قزاق بازی کردم و به مدال رسیدم. تمرینات خوب و پرفشار پشت سر گذاشته بودیم و نزدیک به سه ماه در اردو بودیم.

وی با بیان اینکه وشووکاران ایران با آمادگی کامل به یونیورسیاد آمده بودند، تصریح کرد: سطح مسابقات دانشجویان خیلی بالا بود ولی خدا را شکر به مدال طلا رسیدم.

عرفان آهنگریان دیگر ووشوکار ایران بعد از کسب مدال طلای ووشو در مسابقات دانشجویان جهان گفت: در فینال توانستم حریف چینی را شکست بدهم. بازی سختی داشتم.

وی افزود: مهد ووشو کشور چین است و برای همین کار دشواری در فینال داشتم. روز گذشته هم حریف روس قهرمان و نایب قهرمان جهان را شکست دادم. در مجموع در طول این مسابقات قرعه سختی داشتم.

عضو تیم ووشو دانشجویان ایران در پایان با بیان اینکه سطح مسابقات یونیورسیاد از مسابقات جهانی هم بالاتر بود، تاکید کرد: تمام قهرمانان دنیا و آسیا در مسیر من بودند ولی خدا را شکر با کمک مربیان و تمریناتی که طراحی کرده بودند و دعای خیر پدر و مادرم به این مدال رسیدم.

همچنین حمیدرضا لادور دیگر عضو تیم ووشو دانشجویان جهان که موفق شد به مدال طلا برسد، در خصوص قهرمانی اش گفت: انتظار نداشتم سطح مسابقات اینقدر بالا باشد. تمام عنوان داران جهانی و آسیایی در مسابقات یونیورسیاد حضور داشتند. خوشبختانه بازیکنان ما از نظر فیزیکی کاملا آماده بودند و اجازه هنرنمایی به حریفانمان ندادیم.

وی درباره حریفش در فینال تصریح کرد: تمام مسابقات قبلی حریفم را دیده بودم و آنالیز خوب کادر فنی هم جواب داد.

عضو تیم ووشو دانشجویان ایران در پایان با تمجید از عملکرد حسین اوجاقی سرمربی ایران گفت: اوجاقی کاری کرد که انگیزه و روحیه بازیکنان بسیار بالا برود. ما در دو وزن به حریفان چینی خوردیم ولی آنقدر اوجاقی به ما انگیزه داد که راحت چینی ها را شکست دادیم.

 

Previous Article کولاک وووشکاران ایران در روز آخر یونیورسیاد/ کسب سه طلا و یک نقره
Next Article حسین اوجاقی: با ووشوکاران سطح بالایی به یونیورسیاد آمدیم
چاپ
155 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

گالری عکس

7

فراخواندات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi