یونیورسیاد کره جنوبی 2015

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 


 

وزير ورزش و جوانان:‌ وجود همکاری و همدلی موجب كسب نتايج مناسب در ورزش و ساير عرصه‌ها مي شود

وزير ورزش و جوانان:‌ وجود همکاری و همدلی موجب كسب نتايج مناسب در ورزش و ساير عرصه‌ها مي شود

نویسنده: IT/سه شنبه 13 مرداد 1394/دسته بندی ها: آرشيو, ويژه, یونیورسیاد کره جنوبی 2015

به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

به گزارش روابط عمومي فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، دكتر گودرزی در مراسم تجلیل از مدال‌آوران ایران در بیست و هشتمین یونیورسیاد دانشجویان جهان اظهار داشت: خوشبختانه کاروان دانشجویی ایران توانست با ارائه یک عملکرد خوب دو رتبه نسبت به بهترین عنوان‌مان درتاريخ برگزاري یونیورسیادها رشد داشته باشد و امیدوارم در دوره‌های بعد این روند ادامه داشته باشد و شاهد گام‌های بلندتری باشیم.
وی با تاکید برگسترش بيش از پيش امر ورزش در دانشگاه‌ها گفت: جامعه دانشگاهی ما نیاز دارد که در یک فضای شاداب و پرنشاط فعالیت کند و این فعالیت‌های ورزشی نباید فوق برنامه بلکه باید به عنوان فعالیت اصلی در دانشگاه‌ها مد نظر قرار گیرد چرا که هر وقت دانشگاه‌های ما بانشاط ‌تر می‌شوند، تولیدات علمي از نظر كمي و کیفی افزایش خواهند داشت.
دكترگودرزی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در سال 94 توفیقات بزرگی برای مردم ایران و دولت اتفاق افتاد، از جمله در عرصه دیپلماسی که توفیقات شگرف و سترگی نصیب ملت ایران شد و جا دارد به قهرمانان هسته‌ای که در مذاکرات حضور داشتند، تبریک بگویم. همچنین در حوزه ورزش نیز شاهد توفیقات خوبی بودیم که این متعلق به من یا ما نیست بلکه همدلی در جهت ایجاد یک فضای خوب، غیر رادیکال و غیر سیاسی بوده است که بر ورزش ما حاکم شده است. 
چاپ

تعداد مشاهده (1963)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi