یونیورسیاد چین تایپه 2017

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

اخبار یونیورسیاد

هادی پور:

هادی پور:

مایه افتخار است به عنوان بهترین ورزشکار دهه اخیر فیزو معرفی شدم/ تلاش می کنم که الگوی برجسته ای در حرفه ام باشم

نویسنده: مدیر روابط عمومی/سه شنبه 27 خرداد 1399/دسته بندی ها: ورزش دانشگاهی, آرشيو, ويژه, یونیورسیاد کره جنوبی 2015, یونیورسیاد چین تایپه 2017, یونیورسیاد ایتالیا 2019

به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

آرمین هادی پور دانشجوی تکواندو کشورمان که سه دوره متوالی موفق به کسب مدال طلای بازی های یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان شده است به عنوان بهترین ورزشکار دهه اخیر فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی معرفی شده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، آرمین هادی پور به عنوان بهترین دانشجوی ورزشکار یک دهه اخیر فدراسیون بین المللی ورزشهای دانشگاهی شناخته شده است. او تکواندوکاری است که سه دوره متوالی مدال طلای بازی های یونیورسیاد در سال های 2015، 2017 و 2019 را به دست آورده است.

مصاحبه آرمین هادی پور با سایت فدراسیون بین المللی ورز های دانشگاهی را در ادامه می خوانید:

*ضمن تبریک به شما، عکس العمل شما در مورد اینکه به عنوان بهترین دانشجوی ورزشکار دهه اخیر فیزو انتخاب شدید، چیست؟

برای من مایه ی افتخار است که به این مقام رسیدم. سرشار از غرور، افتخار و حس مسئولیت هستم و در قبال کشورم و فیزو احساس مسئولیت می کنم. وقتی به عنوان بهترین دانشجو ورزشکار انتخاب می شوی، بسیاری از ورزشکاران و دانشجویان تو را الگوی خود قرار می دهند که مسئولیت سنگینی برای تو به دنبال خواهد داشت. رفتارها، عادت ها و امور زندگی خصوصی و حرفه ای ات را مورد توجه قرار می دهند و من تلاشم را می کنم که الگوی برجسته ای در حرفه ام باشم.

*در حرفه ی ورزشی- دانشجویی خود چه چیزی بیشتر اهمیت دارد؟

به عنوان یک ورزشکار و دانشجو خود را موظف کرده ام که هر دو را باهم پیش ببرم، هم درس بخوانم  که این وظیفه ی مهم یک دانشجو است و تسلیم هم نشوم چراکه یکی از مهم ترین ماموریت های یک ورزشکار داشتن زندگی سالم است تا از طریق آن پیام ورزش را که صلح است به همگان منتقل کند. ورزش افراد را در سراسر جهان کامل می کند و این نهایت آرزوی من است.

*از نظر شما تلفیق ورزش و علم  تا مدارج بالا چه اهمیتی دارد؟

ورزش تکمیل کننده ی تحصیلات است. زمانیکه ورزشکار هستی  به صورت مستقیم تحصیلات شما تحت تاثیر قرار می گیرد. برای داشتن ذهنی سالم شما به بدنی سالم نیازمند هستید و به نظر من باید ذهن و جسم خود را در بهترین حالت ممکن نگه داریم تا  به موفقیت دست یابیم.

چاپ

تعداد مشاهده (1571)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi