یونیورسیاد ایتالیا 2019

ا

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

اخبار یونیورسیاد 2019

با برگزاری مراسم اختتامیه؛

با برگزاری مراسم اختتامیه؛

مشعل سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان در ایتالیا خاموش شد

نویسنده: مدیر روابط عمومی/دوشنبه 24 تير 1398/دسته بندی ها: ورزش دانشگاهی, آرشيو, ويژه, هیئت های استانی, یونیورسیاد ایتالیا 2019

به این مطلب امتیاز دهید:
3/0
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی، سی امین دوره رقابتهای یونیورسیاد دانشجویان جهان در ناپل ایتالیا از 12 تا 23 تیرماه در 18 رشته ورزشی و با حضور بیش از 8500 ورزشکار از 127 کشور در ناپل ایتالیا برگزار و روز گذشته با برگزاری فینال رشته واترپلوی مردان و در نهایت شب گذشته با برگزاری آئین اختتامیه رسما به پایان رسید. 
مراسم اختتامیه این بازیها  با حضور رئیس جمهور ایتالیا، اولگ ماتیسن رئیس فیزو و دیگر مسئولین ورزشی فیزو و ورزش دانشگاهی ایتالیا و جهان در استادیوم سان پائولو ناپل ایتالیا برگزار گردید.
در این آئین مشعل بازیها که 12 تیرماه در این استادیوم و در منطقه کامپانا ناپل روشن شده بود رسما خاموش شد. 35 هزار تماشاچی شاهد این آئین بودند. همین طور پرچم فیزو و بازیها رسما به میزبان دوره بعد چنگدو چین ( سال 2021) اهداء شد. 
میزبان بازیها نیز یک پیش نمایش از افتتاحیه و آئین رقابتها برای حاضرین به نمایش گذاشت. نماد دوره بعد یونیورسیاد چی خرس پاندا می باشد. 
هیمن طور اولگ ماتیسین رئیس فیزو نیز در این مراسم سخنرانی کرد و ضمن تشکر از میزبانی ایتالیا، گفت: عملکرد خوب ورزشکاران در این رویداد دانشجویی ورزشی به شکلی است که نسل های آینده آنها را خواهند ستود. من خوشحالم از اینکه حشن هفتاد سالگی تاسیس فیزو با برگزاری رویداد یونیورسیاد در ناپولی ایتالیا به شکل منحصر به فردی همراه شد و باید از این بابت از میزبان تشکر کنم. 
سی و یکمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان تابستان سال 2021 در چنگدو چین برگزار می شود. همین طور سی امین دوره یونیورسیاد زمستانی دانشجویان زمستان سال 2021 در سوئیس برگزار خواهد  شد. 
چاپ

تعداد مشاهده (1647)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

مطلب روز

فراخوانگالری عکس

2
دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi