اخبار

شطرنج دانشجویان آسیا

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

 

اینستاگرام فدراسیون

  

 

 


 

جدیدترین اخبار و رویدادهای ورزش دانشگاهی

مشارکت فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در طرح ملی نشاط با فدراسیون ورزش های همگانی

مشارکت فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در طرح ملی نشاط با فدراسیون ورزش های همگانی

نویسنده: مدیر روابط عمومی/چهارشنبه 01 بهمن 1399/دسته بندی ها: ورزش دانشگاهی, آرشيو, ويژه

به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

رئیس فدراسیون ورزشهای دانشگاهی از مشارکت جدی این فدراسیون در اجرای طرح ملی نشاط خبر داد.

به گزارش روابط عمومی  فدراسیون ملی رزش های دانشگاهی، اولین جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی طرح ملی نشاط در محل فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی با حضور هادی بشیریان رئیس فدراسیون و لقمان شاورانی دبیر اجرایی طرح ملی نشاط برگزار شد.

در این جلسه موضوعات مختلف مربوط به طرح و همچنین امکانات و زیرساخت‌های مورد نیاز جهت اجرای طرح ملی نشاط در فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

 در این جلسه پس از بررسی کارشناسی طرح و گفتگو درباره ظرفیت‌های موجود در ورزش دانشگاهی کشور، مقرر شد بخش دانشجویان در طرح ملی نشاط به صورت ویژه و با نگاه مسابقات رقابتی گنجانده شود و در طرح ملی نشاط مسابقات ورزش‌های الکترونیک به صورت حرفه‌ای نیز اجرا شود که در این مهم فدراسیون ملی ورزش دانشگاهی تمام و کمال مشارکت و حمایت خواهد داشت.

همچنین در بخش لیگ ورزش‌های الکترونیک فعال و انجام فعالیت‌های تحرکی ورزشی فدراسیون ملی ورزش دانشگاهی با مشارکت و همکاری کامل شرایط برگزاری طرح در سطح دانشگاه‌ها، هیات‌های استانی و اطلاع رسانی و تبلیغات طرح را در زیرساخت‌های آموزشی کشور به عهده خواهد گرفت.

گفتنی است دانشجویان شرکت کننده در مسابقات ورزش‌های الکترونیک و طرح ملی نشاط در کنار جوایز نفیسی که پیش‌بینی خواهد شد از مزایای دیگر نظیر تخفیف شهریه و دریافت احکام قهرمانی برخوردار خواهد شد.

چاپ

تعداد مشاهده (128)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi