اخبار

شطرنج دانشجویان آسیا

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

 

اینستاگرام فدراسیون

  

 

 


 

جدیدترین اخبار و رویدادهای ورزش دانشگاهی

مدیرکل امور تربیت بدنی دانشگاه پیام نور:

مدیرکل امور تربیت بدنی دانشگاه پیام نور:

نتایج چهارمین دوره مسابقات آنلاین اطلاعات عمومی ورزشی اعلام شد

نویسنده: مدیر روابط عمومی/چهارشنبه 24 دی 1399/دسته بندی ها: ورزش دانشگاهی, آرشيو, هیئت های استانی

به این مطلب امتیاز دهید:
5/0

مدیرکل امور تربیت بدنی دانشگاه پیام نور با اشاره به مسابقات آنلاین اطلاعات عمومی ورشی که به مناسبت روز دانشجو برگزار شد، گفت: اسامي برندگان نهایی این مسابقات در صفحه پورتال و اینستاگرام اداره کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور اعلام شده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به نقل از پایگاه خبری یوپنا ، فرناز ترابی افزود: این مسابقات با استفاده از فناوری های نوین و الکترونیک در جهت تحقق اهداف مدیریت سبز، فرهنگ سازی و آموزش کاهش مصرف کاغذ طراحی شده بود که به صورت یک رویداد ملی بین دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور با رویکرد متفاوت و طراحی بسته های آموزشی در قالب اطلاعات ورزشی برگزار شد.

وی افزود: از ۸۷۲۹ نفر شرکت کننده در این دوره از مسابقات  (۷۴ %) دانشجویان، (۲۲ %)  کارکنان اداری و ۲% اعضای محترم هیات علمی و اساتید مدعو دانشگاه ها بودند. ۵۴درصد از شرکت کنندگان خانم ها و ۴۵درصد را آقایان تشکیل دادند. (درصدها تقریبی است)

وی با عنوان اینکه از بین ۸۷۲۹  نفر شرکت کننده، ۴۹۵۹ نفر به طور کامل به همه سوالات پاسخ صحیح داده بودند، اظهار داشت:۹۴ درصد از شرکت کنندگان از دانشگاه پیام نور و ۵ درصد (۴۷۷ نفر) از سایر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بودند.

وی یادآور شد: از بین دانشگاه های پیام نور بیشترین شرکت‌کنندگان به ترتیب پنج استان بوشهر- خوزستان- مرکزی- تهران و فارس بودند.

شایان ذکر است برای کلیه شرکت کنندگانی که پاسخگوی صحیح به تمامی سوالات باشند به رسم ارزش گذاری معنوی این مشارکت ملی گواهی شرکت صادر و ایمیل شده و به قید قرعه به ۲۰ نفر برتر این مسابقات جوایز ارزنده ای از سوی اداره کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور اهدا خواهد شد.

اسامي برندگان در صفحه پورتال و اینستاگرام اداره کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور به نشانی http://sport.pnu.ac.ir  اعلام شده و تصوير تقدير نامه ایمیل خواهد شد.

چاپ

تعداد مشاهده (89)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi