اخبار

شطرنج دانشجویان آسیا

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

 

اینستاگرام فدراسیون

  

 

 


 

جدیدترین اخبار و رویدادهای ورزش دانشگاهی

دیدار معاون فرهنگی –دانشجویی دانشگاه پیام نور با رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی

دیدار معاون فرهنگی –دانشجویی دانشگاه پیام نور با رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی

نویسنده: مدیر روابط عمومی/يکشنبه 21 دی 1399/دسته بندی ها: آرشيو, ويژه, هیئت های استانی

به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دکتر محمد هادی امین ناجی معاون فرهنگی – دانشجویی و اجتماعی دانشگاه پیام نور و هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به منظور افزایش تعاملات و همکاری های طرفین  دیدار و گفتگو کردند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، به منظور همکاری و با هدف تعامل دو جانبه دانشگاه پیام نور و فدراسیون دانشگاهی، معاون فرهنگی –دانشجویی دانشگاه پیام نور با حضور در فدراسیون با رئیس فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.

بنابراین گزارش در این دیدار بشیریان ضمن گزارشی از فعالیت های فدراسیون تشکر خود را از مسئولین دانشگاه پیام نور برای همکاری با برنامه های این فدراسیون اعلام کرد.

رئیس فدراسیون دانشگاهی گفت: کلیه بخشهای آموزش عالی به عنوان یکی از ارکان و بازوان فدراسیون هستند و تعامل وهمکاری بخش ها میتواند در بهبود و توسعه ورزش دانشگاهی نقش به سزایی داشته باشد.

در ادامه دکتر ناجی ضمن تشکر از همکاری فدراسیون دانشگاهی با دانشگاه پیام نور گفت : این دانشگاه  آمادگی دارد در راستای توسعه ورزش دانشگاهی  و با توجه به پتانسیل و نیروهای مجربی که در دانشگاه هست همکاری خود را با فدراسیون گشترش دهند.

معاون فرهنگی –دانشجویی دانشگاه پیام نور افزود : خوشبختانه مسئولین دانشگاه به ورزش نگاه ویژه ای دارند و ورزش را در این دانشگاه به عنوان یکی از اولویت های کاری خود میدانند و آمادگی دارند همانند گذشته مشارکت بیشتری در برنامه های فدراسیون داشته باشند.

لازم به ذکر است در این دیدار خانم دکتر صفاری نایب رئیس فدراسیون ، خانم دکتر ترابی مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور و دکتر نقیبی رئیس مرکز تندرستی و مشاوره ورزشی دانشگاه حضور داشتند.

 

چاپ

تعداد مشاهده (110)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi