اخبار

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

جدیدترین اخبار و رویدادهای ورزش دانشگاهی

با حضور محمد رضا دهخدا و علی دادگر

با حضور محمد رضا دهخدا و علی دادگر

راهکارهای همکاری فدراسیون های تیراندازی و ورزش های دانشگاهی مورد بررسی قرار گرفت

نویسنده: مدیر روابط عمومی/دوشنبه 13 آذر 1396/دسته بندی ها: ورزش دانشگاهی, آرشيو, ويژه, هیئت های استانی

به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، در این نشست که در محل فدراسیون تیراندازی برگزار شد در خصوص راهکارهای تعامل و همکاری متقابل  و هفتمین دوره رقابت های تیراندازی دانشجویان جهان در کشور مالزی و چگونگی اعزام تیراندازان ایرانی در رشته های مختلف بحث و تبادل نظر شد.

بنابراین در این نشست در خصوص ترویج ورزش تیراندازی در دانشگاه ها ، توجه به زیرساخت ها، تاکید بر تامین تجهیزات، حضور در رویدادها و توجه به مقوله آموزش بحث و تبادل نظر شد .

 همچنین در این نشست مقرر شد پس از بررسی کارشناسانه، مقدمات امضای تفاهم نامه همکاری میان فدراسیون تیراندازی و فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی فراهم شود و طرفین در راستای کسب موفقیت برای ورزش ایران گام بردارند.

گفتنی است در این جلسه، هادی بشیریان دبیر کل ، خانم میرحیدر رئیس انجمن تیراندازی ، علی اکبر کریمی مسئول کمیته مسابقات، داود هومیان رییس کمیته گردشگری فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، سعید مرادی رییس کمیته روابط امور بین الملل، رضا ملک محمدی دبیر، مسعود شیخی فرد مدیر اجرایی، جمشید وزیری رییس آکادمی فدراسیون تیراندازی حضور داشتند.

در پایان این نشست، رییس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی از امکانات و تجهیزات فدراسیون تیراندازی و اردوی تیم ملی بازدید کردند.

چاپ

تعداد مشاهده (532)/نظرات (0)

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi