صفحه اصلی

مهمترین رویدادها

فدراسیون های ورزشی

سایت های خبری

آرشیو مطالب

  

 

 


 

آنالیزور تیم والیبال دانشجویان: از اوکراین انتقام گرفتیم

آنالیزور تیم والیبال دانشجویان: از اوکراین انتقام گرفتیم

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ملي ورزش‌هاي دانشگاهي ، مهرداد مهرانپور درباره پیروزی تیم والیبال دانشجویان ایران مقابل اوکراین و صعود به فینال یونیورسیاد گفت:  تیم والیبال ‌اوکراین تاکنون دوبار موجب حذف والیبال دانشجویان ایران شد و ما توانستیم امروز انتقام هر دو بار را باقدرت از آنان بگیریم و به فینال راه یابیم.

وی ادامه داد: اگر اوکراین موفق به شکست تیم ایران می شد برای چهارمین بار به فینال راه می یافت، اما حالا  والیبال ایران برای نخستین بار در رقابت های دانشجویان به فینال یونیورسیاد راه یافته و من مطمئنم والیبالیست های ما قدر این شرایط را می دانند.

آنالیزور تیم والیبال دانشجویان در پاسخ به این سئوال که چه چیزی موجب صعود والیبال ایران  به فینال این دوره رقابت ها شد در حالی که دو سال پیش  ما عنوان پنجمی را کسب کردیم؟ گفت: تیم دو سال پیش مهره های بیشتری داشت اما تیم والیبال امسال یکدست تر و هماهنگ تر بود و به همین دلیل توانست بدون باخت به فینال رقابت ها راه یابد.

مهرانپور  همچنین دریافت های قدرتمندانه، سرویس های خوب و  حضور  پاسوری  حرفه ای چون محمد طاهر وادی را از دلایل موفقیت تیم ملی والیبال و راهیابی این تیم به مرحله فینال عنوان کرد.

 

Previous Article نجمه خدمتی: تلاش فیزو حضور بیش‌تر دختران در یونیورسیاد است
Next Article چهار ووشوکار ایرانی به فینال رسیدند
چاپ
261 به این مطلب امتیاز دهید:
5/0

دیدگاه خود را درج فرمایید

نام:
پست الکترونیک:
دیدگاه:
تصویر امنیتی
تصویر نمایش داده شده در بالا را در فیلد پایین وارد نمایید
افزودن دیدگاه

مطلب روز

 

 

 

گالری عکس

12
دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi